Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznaltatok biztonsagi...

Hasznaltatok biztonsagi ovterelot kocsiban?

Figyelt kérdés
Vezeteshez/utazashoz hasznaltatok ilyet hogy az ov ne nyomja a hasatokat? Hasznos volt? Mikortol hasznaltatok? Melyik markat/fajtat ajanljatok? Koszi a valaszokat!

2020. szept. 25. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na megint egy kérdés amit szimpátia szavazássá avanzsált a gyakori népe, pedig tapasztalatokat kért a kérdező.

Amúgy az övterelő nem kényelmi eszköz,hanem biztonsági a baba érdekében.

Sebaj.#4-es voltam.

2020. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. Az övterelőnek ugyanolyan alapnak kellene lennie, mint a gyerekülésnek. Aki a saját kényelmét nézi, az nem látott még tesztvideót egy ütközésről övterelő nélkül, és azzal együtt. Hát kösz, én ennek nem tettem ki már a magzatot sem, pár ezer forint, és megmentheti az életét.
2020. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

Csak ha baromi kenyelmetlen, nem tudsz a vezetésre figyelni, de sebaj, ez reszletkerdes. :D

Amúgy en nem tudom elhinni, hogy az a két patent nem pattan ki egy nagyobb ütközés erejétől, ami pl. a Besafe-nel van.

2020. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Persze utkozes es utkozes kozott is oriasi kulonbseg van a legjobb ha nem tortenik meg. Viszont ha megis akkor a leheto legkisebb serulessel.
2020. szept. 26. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!