Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+2hetes km vagyok és nagyon...

34+2hetes km vagyok és nagyon megfáztam, láztalan vagyok, fáj a fejem vettem be 1szem rubohpent ugye nem lesz baja a babának? Meg a náthátol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond. Én 25 hetes vagyok, már 2szer volt migrénem a terhesség alatt. Én algoflex fortét vettem be rá. A dokim azt mondta, hogy ibuprofen tartalmú fájdalom csillapítót vehetek be.


25 hetes Km

2010. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A náthától nem lesz baja. A rubophen meg már tök mindegy, ha bevetted... Miért nem előtte kérdezted meg?
2010. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fejfájás amugy sem mulott el!!Mert éjszaka történt!Én ugy tudom hogy paracetamol származékot be lehet venni!
2010. okt. 29. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én anyukám orvos, és nem tűr a házban semmilyen paracetamol tartalmú dolgot, mert máj és vese károsító.


25 hetes Km

2010. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem panadolt engedélyezett a doki terhesen.

Igyàl sok meleg mézes citromos teát.

2010. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a hétvégén voltam nagyon beteg, 3 napig injekcióztak, antibiotikumot kaptam. Nem lesz semmi baja tőle a babának. Azóta is szépen mozog, és egyébként is egyszeri alkalom volt. Jobbnak láttam gyorsan kikúráltatni magam, mint hogy még 1 hét múlva is feküdjek kínok között. Mondanom sem kell,h. a 3. napra, teljesen jól voltam. Nem lesz semmi baja a te babádnak sem.

30hkm

2010. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. okt. 29. 19:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 08:26!Lehet szedni rubohent megkérdeztem a gyógyszerészt,kifejezetten azt ajánlotta!!Torok fájásra meg homeopátiás készitményt kaptam,vettem.
2010. okt. 29. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
én most küzdök vele...nem vettem be semmit eddig de ha lázasodnék vagy már sárgát fújnék az orromból akkor kéne antibiotikum meg algó...de az orvos azt mondta ilyenkor már nem bántja a babát se a gyógyszer se a vírus...a fertőzések csak az első trimeszterben veszélyesek a magzatra utána már a szervfejlődés befejeződik és már csak gyarapszik...szóval nem lesz baj!
2010. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!