Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhesség,nem nől a...

Többedik terhesség,nem nől a pocak és nem érzem a mozgást, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Negyedik gyerek, első háromnál 16. héten már éreztem a magzatmozgást és volt kis pocakom is, mások számára is észrevehetően. Most a negyediknél 16. héten laposabb a hasam mint valaha, a szokásos étvágyam sincs meg, rossz előérzetem is van. Egy hete éreztem a magzat mozgását, és egyszer a csuklását is, azóta semmi. Dokihoz nem mehetek, mert nincs "értékelhető panaszom". 12. héten minden rendben volt vele, genetikai eredménye is jó volt. Egy hét múlva kell mennem újra. De nem érzem magam állapotosnak kb egy hete. És nagyon aggódom.


Volt valaki ilyen helyzetben h teljesen eltértek a fent említett dolgok az előző terhességekhez viszonyítva?


máj. 4. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elol helyezkedik el a mehlepeny azert nem erzed. Vagy minden terhesseg mas, és nala egyszeruen most meg nem érzed.
máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát, éppenséggel a szívverés leállhat sajnos bármikor, de ilyenkor már nem szívódna fel, szóval, ha nem tűnt fel, hogy elvetéltél, lapos has ide, vagy oda, az a gyerek ott van valahol.

Egyébként miért nem veszel doppler? Ilyenkor hasznos.

máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En ugyan igy voltam/vagyok most ahogy te.

Nekem is 4. Gyerek es ot ereztem a legkesobb mozogni . 18-19 hetesen ereztem eloszor, de akkor sem minden nap. Volt hogy 2-3 nap semmit nem ereztem. Bar elotte is volt mar ,hogy lehet ot ereztem de 100%ra nem mondom.

Nekem elol van a mehlepeny, de a harmadik babanal is elol volt(ott mar 14 hetesen ereztem a babat)


A hasam most jelenleg kb fele akkora mint a masik 3 gyerekkel. Es mar 34! hetes vagyok. 😁

Az eltelt hetek alatt kb semmi etvagyam nem volt , mostanaban kezdek “eszegetni”.

Eddig 3 kilot hiztam. 🤣

A masik harom gyerekkel ilyenkor mar 13 kilonal tartottam….

Szval en sem ertem ezt.

En ugy tudtam minel tobbedik terhesseg annal nagyobb a has.


Ne izgulj rendben van minden 😊



En ha aggodtam kitalaltam valami panaszt es fogadott is az orvos. Mindig megnezett UH-n, es meg is nyugodtam mindig.

máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz, miért ne mehetnél orvoshoz? Ez hülyeség. Elmondod a gondodat, megvizsgál és vagy megnyugtat vagy idejében kiderül, hogy gond van és mondjuk nem kockáztatsz egy szepszist.
máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó: Azért te is érzed, hogy mindenféle anyai aggodalommal nem lehet orvoshoz rohangálni. Elhiheted, minden anyuka félti a magzatát, mindegyik minden nap parázik éppen valamin, egyáltalán nem életszerű, hogy minden terhes minden héten az orvoshoz mászkáljon, mert "épp rossz előérzetem van".

Vegyen szívhanghallgatót akkor, sőt, lehet bérelni kézi UH készüléket is, ha valaki ennyire parás, de nehogy már az egyébként is marhára leterhelt eü-t szopassuk ilyennel állandóan.

máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennj el egy magán uhra és megnyugszol.
máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a harmadik terhességem volt hasonló. Másodikat 14. hét végén éreztem először mozogni, utána kb egy héttel már rendszeresen éreztem.

A harmadikat nagyon későn a 18. hét körül és még hetekig csak alkalmanként éreztem. Viszont vele elől volt a méhlepény és születése után is nagyon nyugodt baba volt, hetekig aludt szinte egész napokat. Sajnos, ez mára teljesen megváltozott 😃

máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél félidőnél nagyobb hasam volt mint most a 2-al a 33-ik héten. Ott híztam 20 kilót most 7 hét kilónál járok. Minden terhesség más.
máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!