Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen más is érzi ugy...

31 hetesen más is érzi ugy mintha örökmozgó lenne a babája, nekem szinte egész nap rúgdos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

32.hetet töltöm be holnap, de még most is úgy érzem, hogy szinte soha nem alszik. Sőt 1 hete naponta 6-7 alkalommal csuklik is, amit szintén nagyon érzek. Gyakran keményedik a hasam is. Szóval egyre nehezebb, és a kevés pihenéstől egyre aggódósabb leszek.

2009. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia az enyém is állandóan mocorgott,főleg ha feküdtem,az akkori UH alig tudták megmérni :-)

Jó babavárst

2009. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális. Az én picim is diszkózik a pocakban. És persze akkor, amikor pihennék, miatta:).

Szerintem inkább akkor figyelj, ha már nem rugkapál.

Az orvosom szerint ha a bébi már nem mozog olyan sokat, akkor beilleszkedett a születési pózba.

Beszélj hozzá, csicsigassd! Lehet, hogy egy kis nyugalomra lenne szükségetek.

2009. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 hetes vagyok és éjjel nappal mozog, fickándozik, néha elég fájdalmas, de nagyon élvezem, olyan jókat lehet vele játszani. Ha kidomborodik valahol megsimogatom, akkor szépen lassan visszahúzodik, de miest abbahagyom a simogatást még erősebben neki feszül, gondolom hogy jól van, Nekem azt mondták akkor aggódjak ha nem mozog.
2009. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is sokat mozog, még éjjel is fent szokott lenni.

Tegnap is úgy mozgott a hasam este.

szintén 31 hetes

2009. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

31 hetes vagyok, és az én fiókám is rengeteget mozog. Mi is jókat játszunk. Éjjel mozog a legtöbbet, ami miatt nem is sokat tudok aludni. :) Nappal inkább délkörül és késő délután. Valamikor neki is aludnia kell. :)

Én azt is érzem egyébként, hogy jól érzi magát. Szerintem arra is rá lehet érezni.

2009. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!