Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kapott terhesség alatt...

Aki kapott terhesség alatt B12 injekciót, milyen adagban és meddig kapta?

Figyelt kérdés

Vérszegénység miatt írták fel, a vasam jó, de a B12 szintem alacsony, Elevit szedése mellett is.

Valószínűleg felszívódási gond lehet, ezért írtak szurit.

Kicsit félek tőle, mert nagyon nagy adagban tartalmazza a B12-t, és nem tudom, h ez milyen hatással van a babára.


Aki kapott, milyen adagban, és meddig kapta?


Köszi a válaszokat!


2010. okt. 27. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első fiammal amikor terhes voltam akkor kaptam B12-öt.Az útolsó 3hónapban kaptam havi 1-szer injekciót!Vegetáriánus vagyok és az elevit amit akkor szedtem kevés volt!Most a femibiont szedem és nincs szükség B12-re!Jó egészséget!35h

2010. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Írtam neked privit, h a 0.3 vagy az 1 mg-os injekciót kaptad?

És csak biztos, ami biztos alapon, vagy néztek vérből B12 szintet? Ha igen, mennyire volt alacsony?


Előre is köszi a választ!

2010. nov. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!