Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességet mutat...

Hány hetes terhességet mutat ki MÉG a teszt? Mocorgó babát még kimutatja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 19:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Légyszi majd írd meg mi lett! :)
2010. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

20.45-ös vagyok.

Azért emeltem ki, hogy a kontroll csíkom rősebb volt, mert azt mondják, az a HCG-csökkenéssel egy idő után elhalványul, majd ki sem mutatja a teszt a 3. harmadban a terhességet. (aztán most rájöttem, hogy a kontroll csík az, ami alapból rajta van - vagyis a tesztcsíkom volt az erősebb, aminek meg kell jelennie)... :)

2010. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
én nem írtam, nekem halványult egy kicsit, de ugyanúgy kimutatta. a hcg szintje elég eltérő lehet, el tudom képzelni, hogy van akinek ilyenkor már olyan alacsony (és írták is), hogy nem mutatja ki
2010. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Tagnap 20.20 vagyok, semmi baja nem volt a babának, azóta már elmúlt egy éves. Még a dokimnak is elvittem megmutatni a tesztet, és mondtam, hogy mind tévedtünk, nincs baba:D

Jót nevetett, és azt mondta, hogy ne higgyem, hogy ez annyira ritka, többször is előfordult már a praxisában.

2010. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
szia!na voltál uhn?
2010. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Szia!Nem voltam uh-n,nem megy az olyan egyszerűen..Egyrészt,mert most nincs kire hagynom a gyerekeket,másrészt meg mert anyagilag húzós,mert a volt dokimhoz szeretnék visszamenni,akivel lenne más ügyem is,és ő min. 10000 ft.De nagyon ott tartottam,h felhívom ma,de aztán mégsem tettem.Várok még jövő hétig,nem akarok bolondot csinálni magamból..
2010. okt. 26. 17:41
 27/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Hidd el, hogy azok a "rebbenések" simán lehetnek bélmozgások!!! Egy terhesség után az ember lánya már máshogy érzékeli az ilyesmit, egyből feljönnek az emlékek, hogy jaj, ilyen volt, mikor mozgott a baba.

Én mióta megszületett a nagyobbik lányom, rendszeresen szoktam érezni ilyen rebbenéseket, mocorgásokat, "rugdosásokat", amik tuti nem terhességtől származtak.


Szóval nyugi, szerintem csak túlparázod az egészet. (Vagy titkon, a szíved legmélyén mégis vágynál egy újabb terhességre, újabb babára?)

2010. okt. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem vágynék,éppen elég öröm nekem a két kisfiam,friss még az élmény.Én sem hiszem h terhes vagyok,ha lenne vmi más tünetem is emellé,akkor igen,de így nem nagyon izgatom magam rajta(ill. hol így,hol úgy).Tegnap találtam egy ugyanilyen történetet,orvos válaszolt az illetőnek h ideg-izom rángás csak.Elég sokat emelgetem a két 10-10 kilós gyereket,vszínűleg attól lehet.Köszi mindenkinek!
2010. okt. 27. 10:03
 29/30 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mi lett?
2010. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nem voltam,nem vok terhes,elmúltak a rebbenések.Vszínű megerőltetéstől,cipekedéstől volt.Köszi az érdeklődést.
2010. nov. 3. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!