Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességet mutat...

Hány hetes terhességet mutat ki MÉG a teszt? Mocorgó babát még kimutatja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 19:47
1 2 3
 1/30 Callista ***** válasza:
47%
Természetesen kimutatja...
2010. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
elvileg kimutatja, gyakorlatilag, lesz olyan teszt, ami nem értékelhető lesz, mert nem fog tudni a magas hcg-vel mit kezdeni
2010. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

a HCG hormon a várandósság 8-10. hete táján éri el a legmagasabb értékét, majd csökkenni kezd, de sztem kimutatja..

Elárulod miért? Nem vagy biztos a terhességben?


Ninamina

2010. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Hát ez hosszú,de ezt a kérdést én tettem fel,ebben ott van minden.Tegnap a teszt egyértelműen negatív lett,de még mindig érzem h mocorog.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. okt. 25. 19:58
 5/30 anonim ***** válasza:

5-6 hónapos várandós kor körül csökken le annyira a hcg szint, hogy előfordulhat, hogy nem mutatja ki a teszt. Ez azért már elég jelentős pocakméret így valószínűleg észrevennéd.

Szerintem mindenképpen tesztelj egyet.

2010. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Másik kérdésedhez írtam. :)
2010. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm,olvastam:)Nagyon tetszett az első mondatod,jót nevettem:D

Sajnos azon nem fogok,ha tényleg terhes vagyok..

2010. okt. 25. 20:13
 8/30 anonim ***** válasza:
Mért nem mész el orvoshoz? Mi most úgy sem tudjuk egyértelműen megmondani, hogy a teszt kimutatná, vagy sem. Írta ott valaki neked, hogy ő is a mozgásra figyelt fel, tesztet csinált, de negatív lett, és mégis terhes volt, méghozzá már 16 hetes. Szóval előfordulhat, hogy a teszt nem mutatja már ki.
2010. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív lett a teszt 16 hetesen. MOndtam is a férjemnek, hogy hoppá. De azért ez annyira nem gyakori. Mindenképp menj dokihoz, reméljük, tévedsz.
2010. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Szia! Egy ultrahang vizsgálat egyértelműen kimutatná. Én már nem bírnék magammal, egyből mennék az orvoshoz...
2010. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!