Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Down-kór teszet hogyan vizsgál...

Down-kór teszet hogyan vizsgálják?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
konkrétabban mire vagy kíváncsi? nem értem pontosan, hogy mit szeretnél tudni.
2010. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a magzatvízvételre gondolsz vagy mire?
2010. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmész vérvételre, ehetsz előtte nyugodtan, nem kell éhgyomorra menni.Levesznek egy fiola vért és ennyi.Megkérdezik a telefonszámodat, amire majd az sms-t fogják küldeni a kódoddal!Nekem pénteken vették le és csütörtökön már jött is az sms, de a levelet még nem kaptam meg, pedig már több, mint 6 hete történt.Erre voltál kíváncsi?

16h km

2010. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem 6 hete, hanem 4 hete!!!Bocsi
2010. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bár még nem írtad meg, hogy mit szeretnél tudni, de én ezt a leírást különösen alaposnak/hasznosnak tartom. átlagember számára is érthetően leírja az elméleti hátterét a vizsgálatnak. különösen a vége felé található diagramok világítanak rá a lényegre.


[link]

2010. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én arra voltam kíváncsi, hogy ha leveszik a vért akkor az mennyi idő még az eredményt megkapom. A 12. héten kell mennem, és most a 9. hétnél járok. Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 26. 07:55
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem kerek egy hét volt, de ez nagyon változó. úgy tudom, hogy mindenhonnan Bp-re küldik, tehát ha nem ott laksz, lehet akár 2-3 hét is. én bp-i vagyok, de nekem is küldözgették városon belül, tehát egy hétnél akár 2-3 nappal kevesebb is lehet. de ennél hamarabb nem hinném, hogy megkapod, hacsak nem valami hiper-szuper magánklinikán csinálják.
2010. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!