Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődik terhesen a...

Mikor kezdődik terhesen a kívánós időszak? Majdnem 14hetes vagyok és még semmi különöset nem vettem észre.

Figyelt kérdés
Tehát sem "nem kívánás", sem szokatlan "kívánósság" terén. Ugyanazokat az ételeket szeretem, ill. nem szeretem. Persze, szoktam megkívánni dolgokat, de mindig mást. Szinte minden nap mást, mondjuk egyszer a narancsot kívánom, később meg valami sósat, vagy édeset.
2009. jan. 4. 12:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy arra a kívánósságra gondolok mikor valaki egész terhessége során édességmániás, vagy épp minden nap kínai kajákat enne, vagy mindig savanyút stb....Nálam ilyen nincs idáig, tehát mikor mit kívánok vegyesen, hol sósat, hol épp édeset. Ja és szagérzékeny sem igazán vagyok, holott az előző terhességemnél rettentően zavart minden. (Na jó, a cigifüstöt most sem bírom, de azt nem terhesen sem bírtam.)
2009. jan. 4. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt honnan vetted hogy feltétlenül, kívánni vagy utálni kell bármit is?

Az igaz hogy a terhesség velejárója lehet, de nem mindenkinél!

Viszont ha most nem érzed, attól még később lehet hogy lesz valami amit nagyon meg fogsz kívánni vagy utálni.

De örülj ha így van!

2009. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki lesz kívánós. Én se voltam jobban kívánós, mint a terhesség előtt.
2009. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem valamilyen mértékben előbb vagy utóbb mindenki az lesz. :) Bocs, ha hülyeséget kérdeztem, de nekem nincs lánytestvérem, akit meg tudnék kérdezni, stb. :-)))
2009. jan. 4. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem maradtál le semmiröl...de nem biztos, hogy az a fajta kivánosság nálad is elöjön, ami másoknál, de ez nem jelent semmit. Valoszinü rendesen táplálkoztál a baba elött is, és a szervezeted csak aktuálisan igényel olyan dolgokat, amik az éppen megkivánt ételben vannak.

Én pl a terhességem elött éjjel-nappal édességet ettem, rendes kaját nemigen, és most szinte rá sem birok nézni az édes dolgokra...nyilván igy reagál a testem arra, hogy elég volt a cukorbol...:)

És szerintem ez nem hülye kérdés...azért van ez a forum, hogy aki nem tudja mással megbeszélni a problémáit, itt megteheti.:)

Boldog babavárást:)

2009. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi aranyos vagy nagyon!


Igazad lehet az édességgel kapcsolatban, mert terhesség előtt rengeteg nutellát megettem, néha két nap alatt elment egy üveg, most meg itt romlik rám bontatlanul hónapok óta. :D De ettől függetlenül eszem édessegét, de nem olyan sokat, mint ezelőtt. :-))

2009. jan. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!