Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mutatta ki viszonylag...

Kinek mutatta ki viszonylag csak későn a teszt, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Hány nap után?Nekem 3 nap után negatív.
2010. okt. 22. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hét után lett pozitiv. Igaz, én nem csináltam minden nap. Első gyermek volt és egyáltalán nem voltam egy teszt szakértő. 1hét után negativ. Vártam egy újabb hetet, ismét negativ. Következő hétvégén már pozitiv lett. A csajosom azóta már 4 és fél éves, makkegészséges.

(Az igaz, hogy én nem nézegettem órák múlva is a tesztet, ahogy itt sokszor olvasom. Egyből kidobtam. Szóval elképzelhető, hogy volt ott halovány csíkocska.)

2010. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az aktus után 2 héttel lett pozitív a tesztem, az első hét után még nem volt pozitív. Van akinek nagyon lassan termeli a szervezete a hcg-t, ezért később mutatja ki a teszt. Én is így voltam, szóval ne izgulj előbb utóbb pozitív lesz a teszt. 14 hetes kismama
2010. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vagy jó két héttel később mutatta a teszt. Akkor is halványan. Kb. 1-1,5 hetet csúszott a peteérés.
2010. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!