Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy nem tisztultam...

Lehetséges hogy nem tisztultam ki rendesen ?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban vetélésem volt , elmentem kórházba azt mondtak természetes módon kell ki tisztuljak, pár napot tartott az egész . 6 napja késik a mensim , pozitív terhességi teszt . Lehetséges hogy nem tisztult ki rendesen és azért pozitív ? Mert hat kizárt hogy terhes legyek . Csak ünnepek utan mehetek el nőgyógyászhoz . Segítség plss!!😞😞
2023. dec. 20. 18:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hat egy elég rendes pozitívat teszteltem .

Tehát éjszaka lefekvés előtt nagyon görcsölt a hasam , másnap reggelre elkezdtem verezni. 4 5 napot vereztem mint egy rendes mensinel , és nagy és kisebb darab ver csomók voltak .

Akkor nap mikor elkezdtem verezni , onnan számoltam a ciklust .

2023. dec. 20. 18:47
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes. Volt ultrahang meg minden? Rendesen ellenőrizték a magzatot?
2023. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha benn maradt szövetdarab, akkor sajnos lehet pozitív a teszt, én így jártam. Akkor lett végre negatív a tesztem, amikor az távozott.
2023. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Elmentem kórházba , vaginan keresztül nézték meg . És akkor mondta hogy ez egy vetélés .
2023. dec. 20. 18:52
 15/21 A kérdező kommentje:
Es hogy szabadultal tőle ? Magától távozott ?
2023. dec. 20. 18:53
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt a vetélés? Nem lehet hogy csak magas volt a hcgd és amig ki nem ürűl addig pozi lesz a teszt és meg se jön?
2023. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most is bemennék az ügyeletre, ha más megoldás nincs hogy orvos lásson.
2023. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs . Lehet elmegyek Mert aggódom
2023. dec. 21. 07:01
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én így jártam tavaly karácsonykor. 1 héttel kari elött vetéltem. Szilveszter elött 1 nappal nem éreztem jól magam(terhes tünetek) csináltam 3 tesztet, mindegyik pozitív lett. Bementem a kórházba, mégcsak HCGt se néztek, ultrahangoztak csak azt mondták minden rendben. Magánba elmentem január elején nézetni, hát igen elkezdett felfelé kúszni a HCG. Magán nőgyógyász találta meg a szövetet. Írt méhösszehúzó cseppeket ami kipucolt.
2023. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, mi újság?
2023. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!