Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy nem tisztultam...

Lehetséges hogy nem tisztultam ki rendesen ?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban vetélésem volt , elmentem kórházba azt mondtak természetes módon kell ki tisztuljak, pár napot tartott az egész . 6 napja késik a mensim , pozitív terhességi teszt . Lehetséges hogy nem tisztult ki rendesen és azért pozitív ? Mert hat kizárt hogy terhes legyek . Csak ünnepek utan mehetek el nőgyógyászhoz . Segítség plss!!😞😞
2023. dec. 20. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne kizárt, hogy terhes legyél újra?
2023. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert hat védekeztunk
2023. dec. 20. 18:27
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És mivel?
2023. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy hcg tesztet azaz 2 nap különbseggel és ha tényleg pozi akkor menj vissza a nődokihoz
2023. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Jó, hát hiába b.megelsz, valaki a megszakítást is megfelelő védekezésnek tartja...

Egyébként elég meglepő lenne, még mindig a vetélés miatt lenne pozitív a teszt. Ha valami bent marad, akkor jellemzően jelentkezik valami vérzéses panasz. De majd elmész orvoshoz és kiderül.

2023. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Gondolom lehetséges ,hogy több mensi után tisztulok ki teljesen , nem?
2023. dec. 20. 18:34
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt a vetélés után negatív teszted? Simán az is lehet, hogy nem vetéltél el.
2023. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem vetélés után … és nem meg kene jöjjön a mensim minden hónapban ? Ha nem is veteltem el rendesen
2023. dec. 20. 18:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire pozitív a teszt? Nem lehet száradási csík?

A vetélésnek milyen tünetei voltak?

Azóta látott doki? Nem kellett visszamenned ellenőrzésre, hogy biztos kitisztultál-e?

Hogy számoltad a ciklust, honnan gondolod, hogy hat napja kellett volna megjönnie?

Saját tapasztalat: nekem egy hétfőn volt vérzésen, irány az ügyelet, akkor elvileg még élt az embrió, volt pulzálás. Szerdán már nem mutatott életjelet, és kisebb is lett, szombaton megnézett egy másik szonográfus megállapította a missed ab-ot. Szombat délelőtt csináltam egy tesztet, és már csak alig látszott a második csík, olyan halvány volt, pedig már kb. 8. héten jártam, mikor elhalt a terhesség. Ez alapján kizártnak tartom, hogy ennyi idő után neked még az előző terhességből maradt mérhető hcg.

2023. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9!

10-es vagyok, én is arra gyanakszom, amit a 8. írt...

Ha nem vetéltél el, akkor terhes vagy, tehát nem kell megjönnie :)

2023. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!