Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki nagyon sokat...

Van olyan, aki nagyon sokat fogdossa, simogatja a pocakját?

Figyelt kérdés
2023. dec. 5. 22:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, most konkrétan mi az igazság, mert valahol olvastam, hogy a túlzott simogatásból baj lehet (koraszülés).
2023. dec. 5. 22:08
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem lesz semmi bajod tőle. Minden nap krémeztem a hasam reggel és este.
2023. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Egyszer egy ismerősünkhöz mentünk, 32 hetes terhes volt, egész délután együtt voltunk, kint főztünk, beszélgettünk. A csaj egész délután a hasát simogatta, de szinte megállás nélkül. Még hazafelé apukám Még is jegyezte (pedig férfiak mit vesznek észre), hogy milyen furcsa hogy állandóan a hasát simagatta. De úgy valóban minden percben, folyamatosan. Másnap reggel sajnos megszületett a baba. Szóval lehet benne valami. Az hogy reggel és este krémezed, az nem állandó simogatás.
2023. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Hol irnak ekkora baromságot? Dehogy igaz.ÉN is kenem reggel este a pocakom illetve ha mozog megszoktam simogatni naponta többször is.Mi az hogy egy kis simogatástól koraszülött lesz?
2023. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak rá szoktam tenni a kezem ha éppen pihenek vagy olvasok.

Simogatni nem szoktam, pedig imádom.

Egyébként a túlzott simogatás okozhat méhösszehúzódásokat, de hogy koraszülést okozna, azt többen cáfolják.

2023. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem egésznap simogatom egyfolytában de megszoktam simogatni párszor.
2023. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Először én is hülyeségnek tartottam, de azóta több orvostól is hallottam, hogy a simogatás verbőséget okoz, az pedig lepenylevalashoz vezethet. Bár én eleve nem igazán simogatom, kenni sem kentem soha, anyósom maniaja, hogy simogatja a hasam, nem tudom mikor jönnek rá , hogy attól még engem simogat, nem a gyereket .
2023. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Az idióta falusi megmondóasszony anyósom is ezt fújja, hogy nehogy egyszer is simogassam a hasam, mert koraszülött lesz. Nem masszírozom meg nem dörzsölöm, főleg nem egész nap, de szerinte már az is kockázatos, hogy amikor felhúzom a terhesnadrágot, eligazítom a hasamon a szövet részt.


A másik ilyen hülyesége az, hogy ne mosakodjak, csak lavórban, mert az ilyenkor így kell, meg a fürdés koraszülést okoz, a zuhanyzástól meg tüdőgyulladásom lesz.

2023. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindkét gyerekemnél krémeztem a hasam és azon kívül is többször megsimogattam ( nem tudom ez így soknak számít-e), 41+0 és 41+2 születtek…
2023. dec. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze, meg ha szakállas ember simogatja meg, akkor csúnya lesz...

Első gyereknél 1 kezem szinte mindig a hasamon volt szerintem rengeteget simogattam. 41.héten úgy kellett megindítani.

2023. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!