Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes tehes vagyok és a...

30 hetes tehes vagyok és a férjem nem kívánja a szexet. Normális ez?

Figyelt kérdés
Azt állítja, hogy félti a babát, meg most olyan más minden. Más is járt már így? Mit tudnék tenni, mert én nagyon kívánom! Mi lesz később? Undorodik tőlem?
2009. jan. 3. 12:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Örömmel jelentem, hogy bejött a kicsinosítás, és végre sikerült vele beszélnem is a dologról. Tartja magát a korábbi kijelentéseihez, de aztom már meggyőzhetőbb arról, hogy nem lesz baj. Én is gondoltam rá, hogy mi lesz ha elhagy valmi másért, vagy esetleg megcsal, de mivel évek óta, szinte a nap 24 órájában együtt vagyunk ez aztom kizárt (itthon dolgozik). Lehet ez a baj?
2009. jan. 4. 17:20
 12/12 anonim válasza:

Leendő apa vagyok, feleségem utolsó előtti hónapban van és nekünk is hasonló a problémánk. (Feleségem akar szexelni, én viszont nem).


Először is mindenki nyugodjon meg, egy férj sem látja undorítónak a terhes feleségét. Nem ezzel van a probléma. A gond a tudat, hogy már ott van bennetek a gyerekünk. Azon túl, hogy féltjük a fizikai épségét, annak ellenére, hogy tudjuk, hogy igazából nem lehet baj. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha a gyerek születése után a 6 hét leteltével a babát letennénk a franciaágy jobboldalára, a balon meg nekiállnánk kamatyolni. Csak ez még sokkal rosszabb, mert a leendő lányom fizikailag érzékeli, hogy szexelek az anyjával. Hogy a kislányom 10 centire van a szerszámomtól. Lehet, hogy mindez végiggondolva hülyeség, de maga a gondolat bőven elég, hogy elvegye minden kedvemet a szextől. Nem is értem, hogy mi olyan meglepő ezen.


Lehet jönni érvekkel meg tényekkel, bármivel. Ha ezt valaki helytelennek érzi, nem fogja kívánni a szexet, még akkor sem, ha 100%-ra meggyőzik, hogy a babának nem árt, nem tudja, nem fog rá emlékezni stb. stb. Nyilván így van. De ÉN felfogom és kényelmetlenül érzem magam tőle.

2017. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!