Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyolc hetesen megszűnt minden...

Nyolc hetesen megszűnt minden tünet, mit jelent?

Figyelt kérdés

Másfél hétig iszonyatosan rosszul voltam. Nem bírtam enni, nem bírtam még csak kajára nézni se, hànyinger fejfájás dögivel, mellfeszülés... Most pedig napról napra fokozatosan megszűnt minden szinte. Tegnap kicsit szurkálódott az alhasam, mára már pedig semmi...

Kicsit aggódom, az első terhességem és jól esne néhány infó, hogy ez mit is jelent...

Köszönöm!


2023. nov. 18. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem jelent.

Tünetek jönnek mennek.

Holnapra lehet már elő is jön valami más.

2023. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ez valószínűleg semmit nem jelent, mikor a kisfiamat vártam, akkor csak a mellfájdalom volt a tünet, az is jött-ment, mégis minden rendben volt.

Viszont az első terhességem missed ab-bal végződött, ott az UH mutatta, hogy nem nőtt annyit az embrió, mint kellett volna, de visszahívtak pár nap múlva még egy vizsgálatra. Addigra elmúlt teljesen a mellfájdalom, sőt, a teszt is elhalványult 😞

Szóval ezt te tudod, hogy mennyire vagy parázós típus, ha nem tudsz megnyugodni és a tünetek sem jönnek vissza, akkor egy soron kívüli UH-ra elmehetsz magánba, inkább az, mint hogy esetleg ezen szorongj.

2023. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem jelent. Tunet jon megy, van akinek vegig van, van akinek semmi nincs vegig.
2023. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti mázlid van. :) 2 fiam van, mindkettőnél a 8. héten szűnt meg a hányinger. Az egyiknél picit visszajött még pár napra a 12. hét előtt, aztán elmúlt végleg.
2023. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!