Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kicsùszott a kezemből a...

Ha kicsùszott a kezemből a 0,5 l-es tusfürdő ès a pocimra esett,pont oda,ahol kinyomta magàt a baba,akkor azzal csinàltam valami bajt?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok ès zuhanyàs közben sajnos kicsùszott a 0,5 l-es tusfürdőm a pocimra.Utàna èreztem,hogy a baba pont ott kitolja magàt folyamatosan,ahova esett a tusfürdő.Azèrt èreztem ,hogy ràesett,van annak ìgy sùlya.A baba mozog ugyanùgy,csak elgondolkoztam,hogy nem-e esetleg a pici fejecskèje volt-e ott.😕Volt màr valaki hasonlò helyzetben?

#terhesség #Pociütès
2023. nov. 7. 04:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az maximum vèdte,de az is megrepedhet stb..Az se bìrja a vègtelensègig.Mondjuk azt lehet èreztem volna utàna,ha megrepedt volna,gondolom a szülès is beindult volna.Csak nem akarom,hogy bàrmilyen kàrosodàst szenvedjen a baba azèrt,mert bèna voltam.
2023. nov. 8. 10:36
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Jobb lett volna, ha ennyi ésszel nem szaporodsz.. De legalább a gyereket küldd el iskolába majd, hogy ne legyen teljesen reménytelen szegénynek a helyzete..
2023. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mert szerinted nem repedhet meg a burok??Èppen elèg egy rossz helyre sikeredett ütès vagy bàrmi ès mèg a mèhlepèny is levàlhat!Jobb lenne,ha te sem szaporodnàl ennyi èsszel ès ilyen undoritò viselkedèsmòddal!Anyukàd ùgy làtszik nem nevelt meg rendesen!Az ilyenek gyerekei szoktak megbukni,rossz magatartàssal rendelkezni,mint amilyen te vagy!Nem csodàlkoznèk azon sem,ha a fèrjed elhagyott volna,ha egyàltalàn megkèrtèk a kezedet!Neked kène szerintem fejlődni,mert ha mindenkivel ìgy beszèlsz ès viselkedsz,akkor nagyon hamar egyedül maradsz!Vagy lehet neked is csak akkor nagy a szàd,ha nèvtelen vagy.Szòval szerintem àsd el magad!🙂
2023. nov. 9. 04:30
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem hagyott el a férjem, és a fiam is egy okos, értelmes gyerek. (Még ő is tudja, hogy egy tusfürdőtől nem reped meg a magzatburok)

Továbbra sem értem, hogy mit gondolsz.. Egy tusfürdőről beszélünk, nem egy tigristankról, ember.

Nem gondolod, hogyha ennyitől leválna a méhlepény, vagy megrepedne a magzatburok, akkor rohadt nagy bajban lenne az emberiség?

Eleve az is teljesen idióta meglátás volt, hogy “kinyomta magát a baba, nem védte semmi zsír kb.” Azt a szerencsétlen gyereket védi a magzatvíz, a magzatburok, a méhed, a hasfalad.. De ezek a csúnya gonosz gyerekölő tusfürdők mindent megtesznek ám azért, hogy megrepedjen a burok, és idő előtt meg kelljen szülnöd a gyereket. Nem tudtad, hogy a fél literes kiszerelést pont emiatt gyártják??

Te is eláshatnád mondjuk magad ennyi ésszel..


Ja és megelőzve a további kérdéseidet:


- Ez most jósló vagy beindult a szülés? -> a jósló rendszertelen, melegvízben való fürdésre elmúlik (de vigyázz a tusfürdővel, mert a végén megreped a burok! 🤣) a rendes fájás melegvízre felerősödik, és rendszereződik.


- Igen, a pelenkát úgy kell a gyerekre adni, hogy hátulról indul a tépőzár, és elől ér össze!


- Igen, normális az is, ha mindennap kaksikázik, meg az is, ha csak pár naponta egyszer. Ja, meg az is normális, ha kajálás közben kakil, és minden kaja után akad kakis pelus.


- Igen, teherbe lehet esni szoptatás alatt is, úgyhogy védekezz.


Szívesen. :)

2023. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó 🤣
2023. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hàt pedig ennyi rosszindulattal nem sokàig lesz melletted szerintem🤣🙂Lehet csak màsokkal vagy ilyen,de lehet,hogy csak menstruàlsz🤷‍♀️.Az is lehet,hogy valami trauma èrt tèged kiskorodban, vagy èn nem tudom,hogy mi àllhat a hàttèrben,de elgondolkozhatnàl,hogy biztosan erre tanìtottak-e a szüleid!Szerintem te pont az az ember vagy, aki màr megvan keseredve ès màsok szekàlàsa,bàntàsa jelenti a boldogsàgot.🤷‍♀️Sajnàllak egyèbkènt,biztosan nem lehetnek sokan a tàrsasàgodban ès nem lehet könnyű neked.Egyèbkènt okozhat bàrmi burokrepedèst,ha èppen rossz helyre megy az ütès.Fogj meg nyugodtan egy 675 ml-es tusfürdőt ès fèlmèteres magassàgbòl ejtsd màr le a làbadra, vagy valamilyen testrèszedre ès megèrzed,hogy milyen nagyot üt!Tudtad-e,hogy minèl nagyobb a baba,annàl kevesebb a magzatvìz?🙂Ès igen,kitudja nyomni a baba magàt,de biztosan màr elfelejtetted,olyan règen voltàl màr terhes(Ami nàlad nem lenne ismèt cèlszerű).Szerinted,ha nem èrzel semmi puhàt azon a rèszen , ahol èppen ki van dudorodva,akkor vèdi valami?Nyìlvàn a burok valamennyire,de ha az vèdene mindentől,akkor nem lenne ennyi burokrepedès idő előtt,magzatvìz meg màr nem nagyon vèd a 31. hèten 🤦‍♀️🤦‍♀️.Nem nagyon vagy tàjèkozott ezekszerint,de valakinek egy rossz mozdulattòl mèg a mèhlepènye is levàlhat!De egy rosszindulatù, buta ,nàrcisztikus,lelkibeteg embernek magyaràzhatom!🤦‍♀️ Ez a te dolgod egyèbkènt ,de a fiad a viselkedèsmòdodat àtveheti ès az nem jelentene jòt szerintem rànèzve..Szerintem inkàbb neked kène vèdekezned,hogy ne teremts olyan embereket,mint amilyen te vagy!🤦‍♀️Ezèrt tart itt az emberisèg,ahol most!🤦‍♀️Remèlhetőleg mèg mielőtt kèső lenne,azelőtt tudsz vàltoztatni magadon,mert ez ìgy nagyon gàz.Picit mozdulj ki,szòrakozz,mert ìgy mindig megleszel keseredve èleted vègèig! 😉
2023. nov. 9. 13:16
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
Jó hát elég paramami kérdés volt,az tény, de 14# te egy gyökér vagy, bocs. :D Reméljük nincs gyerek. Hagyd kérdező, az ilyen embereknek ultra nagy gáz van az életében, hidd el. Ezért vezeti le itt.
2023. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lombikos vagyok,ezèrt elèggè biztosra akarok menni,hogy minden rendben van-e 🙂Nem is foglalkozok olyen emberekkel,mert tudom,hogy ott valami van a hàttèrben,ami miatt ìgy viselkednek 🤷‍♀️Ez van! 🤣😅Majd megnyugszik!😅
2023. nov. 9. 15:08
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Jesszusom, azért ennyitől nem reped el a burok.

Elhiszem hogy félted, mivel lombikos, hosszú utat jártál be, de attól nem lesz sérülékenyebb.

2023. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm szèpen a vàlaszodat🙂
2023. nov. 11. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!