Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megütöttem a pocakom , nagyon...

Megütöttem a pocakom , nagyon aggódom , ugye nem esett baja a kicsinek ?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam beülni az autóba de túlságosan előre volt tolva az ülés ezért a kormányhoz nyomódott a pocakom épp ahol a baba volt elhelyezkedve. Akkor egy picit érzékeny volt de egyáltalán nem fáj és a baba ugyanúgy mozog mint előtte, 31 hetes terhes vagyok.Ugye nem eshetett semmi baja a picinek és nem fog meglátszódni rajta semmi ?

2023. okt. 1. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Takarítottam és a kilincsbe úgy bevertem a hasam, pont ilyen "hegyesebb" kilincs volt és pont előröl a hegyes részébe ütöttem be. Még fájt is amúgy.

6,5 hónapos már. Én is megijedtem, de nyugtattam magam, hogy hát ott van a magzatvíz, a burok, azért nem úgy lett ez kitalálva hogy ilyen kis ütésektől baja lehessen.

2023. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod , bízom benne hogy minden rendben csak olyan kis ügyetlen vagyok mióta babát várok és állandóan aggódom , hogy valami baja esik 😑
2023. okt. 1. 13:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján ez nem is ütés volt, csak nyomás.

Szerintem ennyire uh fejjel is megnyomja az orvos, legalábbis nekem, mikor nehezen mutatta egyes testrészeit a baba, elég jól belenyomták a hasamba, szinte kellemetlen volt. Bajt pedig nem okozhat, akkor nem csinálnákm

2023. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég nagy pocakom volt már hamar, mégsem sikerült könnyen megszoknom, hogy hol vannak a "határaim", többször is nekiütöttem ennek-annak... sőt, volt olyan, hogy igyekeztem valahova, láttam, hogy szűk a hely, erre reflexből oldalra fordultam, hogy úgy "átslusszanok", hát nem jött be 😀

Semmi baja nem lett a babának, pedig én is megijedtem...

Azt meg remélem nem is gondoltad komolyan, hogy bármi is meglátszódhat ettől a picin! 🙂

2023. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyobbik rendszeresen belerúg pl pelenkázás közben, sőt, többször rá is ült már lendületből, barátnőmnek a nagyobbik rajta ugrált...

Nyilván próbálja az ember kivédeni, de nem olyan egyszerű...

2023. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat! Első baba és hát képes vagyok túl aggódni egyes dolgokat, sajnos…
2023. okt. 1. 14:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, védve van 🙂. Kisebb ütéstől, nyomástól semmi baja sem lesz. Ha ez megnyugtat: én hasraestem 34hetesen a kórház lépcsőjén ahogy mentem fel, a dokihoz remegve mentem be, annyira megijedtem, hogy baj lesz, mert nagyon megütöttem a hasam. (6éves már, semmi baja, makk egészséges, okos, ügyes, nagylány) Megnyugtatott, hogy jobban kivan ez találva, ha egy kis eséstől, ütéstől baj lenne már kihaltunk volna. Persze a nagy ütés okozhat bajt, de csak a tényleg nagy ütés.
2023. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én feküdtem hanyatt az ágyon és a kutya(9 kg) felugrott az ágyra,pont a hasam közepére.😳😱Azt hittem megszülök.Mondtam a dokinak,kb.kinevetett,hogy ő burokban van,a magzatvíz is ott van ugye,nem véletlen,mert ezek védik a babát.Most 4 éves már a lányom,nem lett baja nyilván. ☺️
2023. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget.. most úgy érzem minden összegyűlt és kicsit érzékenyebb is vagyok. Pár napja elkapott ez a fránya vírus is és iszonyatosan beteg vagyok: csorog az orrom, faj a torkom, izzadok. Teát bármilyet fogyaszthatok ?
2023. okt. 2. 05:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már van egy 2 évesem, aki nem különösebben van tekintettel a hasamra, direktbe nem ütöget, vagy ilyenek, csak elbambul és nekem jön, rám ül, rám ugrik, hasba dobott már elég erősen gumilabdával, de minden ok. Próbálom védeni a hasam, de mindent nem lehet kivédeni. Előbb szoktam rosszul lenni attól, ha nem pihenhetek, mint attól, hogy a fiam párszor fejjel lekoccolja a kistesót.
2023. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!