Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy méhszáj-vizsgálat beindíth...

Egy méhszáj-vizsgálat beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Járt már úgy valaki, hogy vizsgálat után megszült? Ha igen, mennyi időre rá?
2010. okt. 15. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak azt nézik mennyire zárt,attól nem hinném,hogy beindulna,de ha magzatvizet vesznek(túlhordásnál) na attól igen.
2010. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném!Nekem minden hónapban nézték,az utolsóban minden héten és a 42. héten szültem:)
2010. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, de az egyik ismerősömnek "segített" a méhszájvizsgálat. Befektették a kórházba, mert nem volt jó a ctg eredménye. Kb 3.napja lehetett bent, amikor a doki megvizsgálta utána néhány órával megszületett a kisfia!
2010. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normál zárt mèhszájnál nem, de ha már rövidült ès valamilyen fokban nyilt, akkor igen. Ezzel az orvosok tisztában vannak ès használják is. Az utolsò szülèsemnèl az orvosom külföldön ragadt a vulkánkitörès miatt. A helyettes nem mert megvizsgálni, nehogy beinduljon a szülès. Negyedik baba volt.
2010. okt. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvíz vizsgálattól indult be (túlhordás miatt), előtte a méhszáj vizsgálatoktól csak vérezgettem, de a baba jól elvolt odabent.
2010. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A dokim "nagyon" megvizsgált, és mondta, hogy ettől akár be is indulhat a szülés. Ezért kérdeztem. A méhszáj kicsit nyitva, nyákdugóm is távozhat. Én is mindig barnázok vizsgálat után.
2010. okt. 16. 14:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Elírtam: a nyákdugóm is elment már.
2010. okt. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!