Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélésem volt 6...

Spontán vetélésem volt 6 hetesen. Teljesen kiürült a méhem. Próbálkozhatok vetélés utáni ciklusomban a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy utána volt e orvosi gyógykaparás. Mindenképp célszerű várni 2-3 hónapot ez a minimum. Biztos te sem szeretnél beteg babát. én is vetéltem, és hónapokig ürült az alvadt vér. Meg legalább a szervezeted is erőre kap. Hallottam már olyat, hogy vki vetélt és rá 1-2 hónapra teherbeesett és egészséges a baba, de én személyszeriunt nem javaslom. Biztos nem lenne jó ha vmi baj lenne aztán meg vádolnád magad amiért képtelen voltál várni néhány hónapot! Békés várakozást, aztán boldog gyermekáldást kívánok! 16 hetes kismama. ;)
2008. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a kérdező.

Nem kellett orvosi kaparás, nem is vérzem már.

Éppen ezért kérdezetem. Azzal tisztában vagyok hogy művi befejezés után 3 hónapig nem javasolt.

De ha nem kellett?!

2008. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Én 2t vetéltem,megint csak azt írom,mit már korábban.Az első mensit várd meg,addig fokozott a fertőzés veszély,tehát szex nuku(én szexmániás vagyok,nagyon nehéz,de megéri).Így a próba sem jön be.Én a 3-6 hónapot baromságot tartom(én sem vártam,nem is estem teherbe),ha ezt a babát igazán akartátok,akkor nem fog úgysem összejönni addig,mert gyászolsz,és a lelki cizelláltság nem fogja hagyni.Ha összejön,akkor meg annyira erős,hogy nem lesz baj.A haladóbb szellemű orvosok is ezt mondják,a földhöz ragadtak még a szockóban élnek,ahol már egy kis "barnázgatásért" befektették a kismamát több hónapra(ma már végig menstruálják egyesek a 9 hót,és nem kell feküdni).De a legegyszerűbb,ha megkérdezed a dokid,megbeszéled a pasiddal,és döntötök.Fel a fejjel,gyászolj,majd lépj tovább,amíg nem lépsz,nem lesz baba!Szorítok!
2008. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!