Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja toltotem be a...

Pár napja toltotem be a hetedik hetet.Aggódnom kéne? Kérem segítsen mindenki akinek volt mar hasonlo tapasztalata, vagy ért hozzá.

Figyelt kérdés
az UH rendben volt, ami 4 nappal ezelott volt.viszont aggodom mivel mar masfél hét után megszuntek a hányásaim, napi,reggeltol estig tarto hányingerem, és már enni is képes vaok. azt hallottam, hogy az fféle rosszullétek addig tartanak amig a baba meg nem mozdul. most mar csak gyengenek, lazasnak érzem magam es sokxor szédul a fejem, de mar nem oklendezem.aggodnom kéne?vagy addig nincs baj amig nem gocsolok es verzek?addig él a magzat?kérlek segítsetek
2009. jan. 1. 09:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
koxi, hogy irtal. hat nekem meg volt hányás nem egyxer, és oklendezes reggeltol estig majdnem 2 hétig, csak mar kb. 2 hete h. nincs. en mar att eltem a poklok poklat
2009. jan. 1. 12:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Még mindig az utolsó vagyok! Szerintem menj dokihoz! Jobb egyszer "feleslegesen", mint későn... Drukkolok és remélem hamar jelentkezel a jóhírrel!
2009. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
azaz hogy 2 napja enyhult
2009. jan. 1. 15:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák!!! Nekem egyetlen egyszer sem volt hányingerem, rosszullétem. Talán mert napi 3x2 MagneB6-ot szedtem. De ha az megnyugtat, akkor látogass el a dokidhoz! Most az a lényeg, hogy te egyben legyél lelkileg.
2009. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!