Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abban az esetben ha fehérje...

Abban az esetben ha fehérje nincs a vizeletben, viszont vizesedés és emelkedett magas vérnyomás van, milyen más veszély áll fenn?

Figyelt kérdés

Vagyis toxémia nincs. De mi lehet?

30h


2023. máj. 14. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam fehérje nem volt,vizesedés és magas vérnyomás igen. Hellp szindrómám volt,viszont néztek májfunkciót,ha ez van,az elég rendesen elszáll.
2023. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Azt nem tudom mi lehet egyébként még,orvos mit mondott? Mennyire magas a vérnyomás?
2023. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Orvos semmit, csak hogy szóljak, ha 140 fölé megy. És mostanában Dopegyt mellett, 4x1,5, bizony feljebb megy.

Attól félek kórházba küld.

2023. máj. 14. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyire megy fölé amúgy?Mióta szeded a Dopegytet?
2023. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
150, ritkán 160. Már egy ideje szedem, 20.hét kb
2023. máj. 15. 05:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp említsd meg az orvosnak,az sok főleg gyógyszer mellett.:( Lehet csak a gyógyszeren állít valamit. Vérvétel volt?Lehet nézne egy labort is. Lehet csak állítanak a gyógyszeren, megvizsgálnak és nincs gond,de én úgy tudom a tartósan magas vérnyomás sem jó.

Bár én rosszullét miatt kerültem be,a vizesedés miatt mértem a vérnyomást már a 24. héttől napi 3x,120-125 volt kb. Utána 30. hét felett már 130 körüli fixen, nyár is volt,front,akkor 135-140 is. Gyógyszert nem kaptam,mondta a dokim ha tartósan 140 fölött van plusz tünetek is mellé fejfájás, szikra látás,stb. hívjam egyből. 35. héten már tartósan 140 volt tünet nélkül. Utána megint pár óra múlva lejjebb ment, úgy voltam másnap felhívom a dokim,de akkor hajnalba már rosszul lettem. Vérnyomást nem mértem otthon,mert nagyon rosszul voltam,de bent 156 volt, majd Cordaflex és Dopegytre is 162 egész nap. De nekem hellp volt mint kiderült. Vizelet minden alkalommal és a kórházban is negatív lett, vérvétel lett nagyon rossz(azelőtt egy héttel volt vérvételem,ami még tökéletes volt). Viszont mikor felvettek mondták,hogy lehet csak vérnyomás és mehetek haza utána,ha beállítják a gyógyszert.

Az a tuti ha megnéznek,hidd el. Lejjebb viszik és minden rendbe lesz. Mesélj majd, kitartást!

2023. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!