Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a terhesség...

Meddig tart a terhesség elején az ólmos fáradság, semmit sem akarok csinálni érzés?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a 11. hetet, de ha délelőtt bevásárolok (2 gyerekkel), már ebédet csinálni nincs erőm. Lefekszem velük aludni délben, de délután is csak nagyon rövid ideig van energián, 8-kor már ha tehetem, ágyba vagyok velük. Férjem egész nap dolgozik, tehát minden feladat az enyém.
2010. okt. 9. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más, de nálam a fáradtság és álmosság végig kísérte az egész várandósságom. 12 hetesen utaztam Barcelonába városnéző hosszú hétvégére, nem sok értelme volt, mert folyton aludni tudtam volna, nagyon hamar elfáradtam, így be sem tudtuk járni a várost igazán. A 6. hónapig dolgoztam és ahogy délutánonként hazaértem, egyből kifeküdtem minden nap. Az a meglepő, hogy amúgy pedig nem vagyok nagy alvó, mindig jövök-megyek, nem tudok egyhelyben megmaradni sokáig.
2010. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam a 2. trimeszter maga volt a mennyország, a fáradtság, a kedvetlenség a 3. hónapig tartott csak. Kócosan, smink nélkül macinaciban vonultam át a kisboltba nap mint nap, itthon csak fetrengtem, még olyan is volt, hogy 3 napig nem mosogattam... :)
2010. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most töltöm a 21. hetet, de kb. délután 2-től szellemileg, este 8-tól meg fizikailag is alkalmatlan vagyok mindenre. Csak ülök, és nézek ki a fejemből. Ha alszom délután egy órácskát (mint ma is), akkor elvagyok max. 10-ig. Szóval most megyek is lefeküdni. :)
2010. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok,bár még csak az 5.hetet taposom.A lakásban mintha bomba robbant volna,erre persze rátesz a másfél éves kislányom is egy lapáttal,de egyszerűen nem tudom magam rávenni,hogy neki essek a lakásnak,teljesen kikészülök tőle!Nekem még rátesz ez az őrületes hányinger is,ami reggeltől estig tart,sőt még éjszaka is arra kelek néha hogy savam van.Az első terhességemnél ez az első trimeszter végére teljesen eltűnt,újra energikus,lendületes lettem,szinte ragyogtam.

Kitartás,csak elmúlik a 2.trimeszterre,nekem még van hátra pár hét szenvedés...:-(

2010. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 16. hétig semmit sem tudtam csinálni, csak aludni.

Aztán jobb lett!

2010. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Az a vicces, hogy már 4-szer csinálom végig, de nem emlékszem az előzőekre, viszont tisztára elhagyom magam és a lakás látványa még rátesz erre egy lapáttal, a körülöttem rohangáló gyerekekről nem is beszélve a rengeteg igényükkel. A mostani fáradságom annyira megijesztett, nem tudtam egyértelműen, hogy meddig normális, mert én néha azt érzem, hogy már válaszolni sincs kedvem a gyerkőcök rengeteg kérdésére. Ha a férjem nem lett volna itthon hétvégén és nem csinál rendet, ki kellett volna hívnom a katasztrófa védelmet.

De mos tmár látom, hogy másoknál is elég szélsőséges. Köszi még egyszer!!!

2010. okt. 10. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam úgy a 10. hétig tartott, aztán elmentünk nyaralni tengerpartra és utána jobb lett, lehet a tenger hatása:)
2010. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy tengerpart lehet rajtam is segítene...:-DD
2010. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!