Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még olyan, akinek a...

Van még olyan, akinek a nyákdugó több mint egy héten keresztűl távozott/távozik?

Figyelt kérdés

Megnéztem róla egy videót, nekem is olyan, csak apróbb darabokban...volt hgy véresebb, volt hogy barnás, sötét barnás nyúlós folyás...

Egyben még igazán nagy darab nem jött ki, csak sok kisebb.

Ez egyén függő?Tehát ennyire változó kinek menni időn keresztül, milyen állagban távozik?


2010. okt. 9. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Így van,mindenkinél más.Nekem egyáltalán nem távozott,barátnőmnek 1 hétig is folydogált.
2010. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 részletben távozott. Az első után eltelt két és fél hét, utána 2 napig megint volt, rá 5 napra megszültem.
2010. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi neketek...kíváncsi vagyok mi lesz, okt23-ra vagyok kiírva:)
2010. okt. 9. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogod addig húzni:D

Sok sikert és boldog babázást.

Ha nem gond ird meg mi volt.

2010. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja, nekem is van egy olyan érzésem, hogy előbb jön majd a babuci...meglátjuk:)

írok majd:)

remélem nem felejtem el:D

2010. okt. 9. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Több mint 1 hétig távozott, majd indítani kellett a szülést, a kiírt időpont után 4. nappal, első lányommal meg eltávozott és rá 1 hétre spontán megindult szülés.

Minden jót neked :)

2010. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben megszültem és ahhoz képest hogy első baba, nagyon gyorsan ment a dolog.Múlt hét pénteken este 7kor kezdődtek 5 perces fájások, de nem volt durva, még hajat mostam, elkészülődtem,aztán 10re bementünk a kórházba, 1 ujjnyira voltam nyitva.háromnegyed 12re már 3 ujjnyira, burkot repesztettek, adtak oxitocint és háromnegyed 2re meg lett a kisfiunk:)3050g, 54cm, teljesen egészséges, nagyon jó és csodaszép baba:)
2010. okt. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!