Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg terhes vagyok, ezt...

Elvileg terhes vagyok, ezt bizonyítja 4 pozitív teszt, és hogy nem jött meg. De miért csak 36,5 a hőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Nem baj? 37nek kellene lenni, vagy ez nem lényeg?
2008. jan. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek máshogy reagál a teste,nekem sem volt kiugróan magas,de nem is méregettem nagyon magamat.Valószínűleg még a terhességed is nagyon fiatal,a tünetek erősödni fognak,de ezt ne a hőemelkedésben keresd.És ne is várd direkt őket.Könnyedén fogd fel és akkor nem lesz kellemetlen semmi sem.Nekem viszonylag szerencsém van,mert igazán semmi komoly nem volt,de azért egy két este én is rosszul voltam,de ezt úgy kell felfogni ez annyira csekély ahhoz képest,hogy benned egy pici élet kezdődik és vele mennyi minden történik ez alatt a pár hónap alatt.Kész kis emberke lesz és ez csodálatos.Neked mint mamának mindent meg kell tenni,hogy te is meg a baba is a lehető legjobban érezzétek magatokat ezalatt a 40 hét alatt.Gratula a babához!Egy 13hetes kismama
2008. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fontos mennyi a hőd,én most 10 hetes terhes vagyok és az elején mikor mértem nekem sem ment 36,5-36,6 fölé.Ez teljesen egyéntől függ.Gratulálok a babához.
2008. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.nekem sem volt hőemelkedésem egyáltalán, és minden rendben van.Ne aggódj.

11 hetes kismami

2008. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szintén mint sok másnak csak annyi a válaszom,hogy a terhesség alatt mindent lehet,de nem KELL.Pl.lehet is vérezni,meg nem is.Lehet görcsölni meg nem is.Lehet a hőd magas,de nem kell,attól még babás vagy.Gratula a babuhoz.
2008. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!