Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénkidobásnak tartjátok az...

Pénkidobásnak tartjátok az otthoni (szabadidő) kismama ruhákat, pizsamákat, bugyikat?

Figyelt kérdés
Sokszor látom a neten képeken, hogy a kismamák sima bugyiban, szabadidő nadrágban vannak. Csak kíváncsi vagyok, hogy szerintetek feleslegesek-e ezek vagy van, aki vett ilyeneket? Én nem szeretem a hálóinget, a régi pizsamáim meg már nem túl kényelmesek, az otthoni nadrágok sem. Van még 1-2, ami kényelmes, de a többi már nem. Én vettem itthonra is ruhát és pizsamát is. Bugyit is veszek mindig, mert a régiek már nem jók és zavar, hogy lent vannak. Ti, hogy álltok ezekkel a ruhaneműkkel?
2010. okt. 8. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Már miért lenne pénzkidobás? Hiszen otthon is nő vagy, nem csak ha kimész az utcára. Párod biztosan értékeli, hogy nem az ő xl-es pólóiban és boxerjében lézengsz otthon, hanem igenis adsz magadra. Vegyél lelkiismeretfurdalás nélkül otthoni kismama cuccokat, én is vettem, nem is keveset, még ha tudtam is, hogy nem sokáig veszem hasznukat. Jól éreztem magam, és örültem, hogy nem "tohonyásodom" el itthon.
2010. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én még nadrágot se tudok venni, annyira drágák, nemhogy pizsamát.

vennék én mindent, de nagyon drágák.

2010. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En befogtam azokat a bugyikat amik vannak...eros folyasom volt es azt gondoltam jobb mosni, es frisset felvenni mint besulni a tisztasagi betetbe (nyaron). Total szetmarta a bugyikat a le...csak a draga darabokat sajnalom - azokat akkor vettem fel, mikor doki vizit volt bar nem mintha erdekelt volna barkit is, milyen also van rajtam.

Tavaly veletlenul kismama mackonackot vettem - azt hittem, mert fel sem probaltam, hogy joga nadrag. Azokat nagyon szeretem, munkaba tokeletes szaladni es nem fakulnak ki es nem nyulnak szet....erre iden jottem ra, mikoris kiderult babas vagyok es nekem szinte 2-3 het alatt annyit puffadt a hasam, hogy nem tudtam meglenni a minden napi farmerjaimban.

2 halaszgatya, 2 rovidgatya es 2 farmer amibe beruhaztam. Minden nap metroztam egeszen a 35. hetig...

Szoval szerintem kell a kenyelmes cucc de nem egy egesz vardrobnyi. Bugyi??? NO NO.

Majd miutan megszultel. Erdemes venni bandazsovet. En nagyon szeretem oket. Abbol van vagy 5. Szules utan is hasznalni fogom oket. Kulonbozo meretben vettem anno.

Vettem kb. 4 kismama felsot. Es vannak babydoll stilusu felsoim. Tokeletesen megtettek. Siman tudtam varialni.

Nekem a cipokkel volt, van gondom. Nem tudom oket hordani, mert ugy fel vannak dagadva a labaim. Szoval kenyeztesd magad ha van ra zseton. Kell, hogy legyenek kenyelmes ruhaid. De ne vidd tulzasba.

Tudod mibe erdemes befektetni? Jo fajta pocakolajba! Amivel zuhanyozaskor masszirozhatod a "strandlabdadat" de azt onnantol, mikortol el kezd noni.

Nekem marha draga Clarins van de allitolag az oliva olaj is megteszi - en erre adtam jobban. Nagyon szep is a hasam, pedig HATALMAS.

2010. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezt az olajat mikortól érdemes használni? Nem is hallottam még erről. De ilyenre nem sajnálom a pénzt, a Clarinsről meg tudom, hogy jó.

Hát nadrágot vettem most sokat, kismama harisnyákat is. Ruhát, felsőt meg rendes üzletekben veszek, csak olyan anyagból, ami nyúlik, mert a kismama üzletekben nincs választék és nem is tetszenek.

Bugyit vettem már egycsomót, mert nekem az fontos, hogy kényelmes legyen és nekem a legjobban a magasított derekúak jönnek be, nem szexi darabok, a férjem jókat nevet, de nagyon kényelmesek:)

Mivel sokat vagyok itthon is, így bár kis lelkiismeretfurdalással, de veszek itthoni ruhákat, mert kellenek. Pizsit is:) Csak olyan kevés a választék meg nem olcsó, főleg a pizsi.

Meg én terhesség előtt szinte csak magassarkúban jártam, rengeteg ilyen cipőm van és kevés lapos. Így most kellett nyárra is, őszre is és csizma télre is. De, majd hordom azokat később is, mert kényelmesek.

Hát nem kevés így a kiadás ruhára, de ez van.

2010. okt. 8. 17:49
 5/10 A kérdező kommentje:

Na az a másik, hogy a trehesség vége felé, tuti, hogy dagadni fog a lábam és fogalmam nincs, mit fogok fölvenni. Valami ötlet télre?

Mert tesómnak is dagadt a lába rendesen a végén, de ő májusban szült és bár akkor még átmeneti zárt cipőkben jártak az emberek, emlékszem, azért jó hűvös idő volt, mikor moziba mentünk és szegény kénytelen volt nyári papucsban menni:))

2010. okt. 8. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerencsés voltam az itthoni ruháimba belefértem , és a bugyik is jók maradtak. Ja és ikreket szültem.

De ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ha anyagilag megengedheted és jobban érzed magad tőle. Utána kiviszed börzére és eladod.

2010. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Onnantol, hogy elkezdett latvanyosabban noni a pocakom kezdtem hasznalni az olajat elotte meg kremet hasznaltam.

NAgyon jo a cicire is...sot szules utan hogy a borod visszaalljon valahogy...nekem ez a luxus. Meg az lesz, ha vegre kibujik. MAr nagyon varom, mert mindenem faj. - nekem pl. ezt nem mondta senki, mekkora szivas lehet a terhesseg vege mikor balna vagy, alig birsz menni es az en esetemben a kezeimet, ujjaimat is alig birom hasznalni!

2010. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rám is jó a legtöbb a régi bugyi és otthoni nadrág, csak zavar, hogy a gumis részük lent van, nem szorít, csak zavar, hogy ott van, nem tudom, miért:)

És egészen pontosan milyen olajat kell keresni? Masszázsolaj vagy melyiket?

2010. okt. 8. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Clarins Treatment Oil

Firming, Toning

100% Pure Plant Extracts


Ez van rajta angoul.

Nagyon kellemes gyenge illata van, uvegben van es sarga szinu az olaj. En belemasszirozom a borombe zuhanyozaskor lehetoleg ha birod (en nyaron nagyon birtam!) hideg vizzel.

Sokaig eltart!

Nem is kerdeztem: mikorra vagy kiirva?

Vigyazz magatokra!

2010. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En szemely szerint annak tartottam volna, ha magamnak kellett volna vennem.

Nem hiztam sokat, igy gyakorlatilag az osszes otthoni ruham, melegitom, pizsamam (bar altalaban haloinkben, vagy alvopoloban alszom) jo volt vegig. En soha nem birtam a pocakomra felhuzni semmit, max a pocakbetetes nadragot, az otthoni ruhaimat vegig a pocakom alatt hordtam, egyebkent is csiponadrag jelleguek voltak.

Bugyibol is ugyan annal a fazonnal maradtam, tangat hordtam, kellemes, pamut anyaguakat.

Volt olyan melegitom is, amiben volt gumi, plusz szalag is befuzve, annyit tettem, hogy a gumit kiszedtem (nem belevarrott volt, csak belefuzott). A megkotot meg ugy allitottam, ahogy kenyelmes volt.

Ettol fuggetlenul biztos van, aki nem tudja igy megoldani a dolgot es inkabb kismamamelegitot vesz. Kulonben nem gyartanak, ha nem lenne ra kereslet.

De mint leirtam, egyaltalan nem igaz, hogy csak a kismamaruha vagy xl-es, ferjunktol orokolt melegitoket lehet pocakosan hordani, en szemely szerint soha eletemben nem vettem magamra a ferjem egyetlen ruhadarabjat sem!

2010. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!