Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom mi van. Jó lenne...

Nem tudom mi van. Jó lenne valakitől valami tanács. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 2 hete hogy bevéreztem-nem volt sok, görcs sem-irány a sürgősségi, ott mondták, minden ok a babával és a lepénnyel, nem látták mitől lehet.Rá 3 napra voltam genetikai uh-n, ott sem láttak semmit, mitől lehetett.A gondom az, hogy azóta a bevérzés óta folyamatosan kevés (tegnap több) barna folyásom van.Pihenek folyamatosan-szinte egész nap fekszek.Szedek utrogestant, magnerotot.Már nem tudom, hogy mit tegyek, hogy rendbe jöjjek.Van, vagy volt valakinek hasonló tapasztalata?
2010. okt. 8. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

Ha azt mondták nincs baj akkor nem kell aggódnod! nekem is volt de akkor voltam 5 hetes én nem kaptam rá semmit 5 napig erös barna folyásom volt.söt még az orvos se nézett meg csak mikor elmúlt a barnázás,de hála istennek egyben maradtunk!lehet hülyeség de én sokat beszéltem neki és próbáltam csak a pozitív dolgokra gondolni.Valószinű hogy neked meg pattanhatott egy ér belül és az vérzik.Viszont azt nem írtad mennyi idös vagy de gondolom ha túl vagy a genetikán akkor min.12 hetes.Nyugodj meg és csak pihengess!

2010. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hetesen én is véreztem egyszer,igaz,csak egy napig.

Pihenj sokat,és igaza van aki előttem írt,beszélgess babáddal,és ne idegeskedj,mert az nagyon nem használ.

2010. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! először is ne aggódj!! Én 12 hetesen véreztem be és nagyon. Volt, hogy szószerint ömlött belőlem. A dokik nem tudták, hogy mitől...Aztán még kb. 1 hétig volt barnás folyásom, de szépen kitisztultam utána. Szóval, ha nem görcsölsz az már nagyon jó!!! Nekem sokat kellett feküdnöm, gyakorlatilag csak a wc re volt szabad kimennem és utána vissza az ágy. Most ez a legfontosabb, hogy feküdj, míg ki nem tisztulsz. És utána is csökkenett üzemmódban kell valószínű működnöd. Nekem pl. a doki a kismama tornát sem engedélyezte, csak a sétát. Szóval ezt most ki kell bírni és utána minden rendben lesz reméljük. Drukkolok nketek!!!
2010. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Gyakori,hogy a kismamák bevéreznek,barnáznak. Tudok olyat,aki a terhessége alatt szinte minden hónapban barnázott kicsit,mégis egészséges babája született. Azért a vetélés kockázata miatt pihenj sokat,szedj magnéziumot továbbra is,de ne aggódj nem vagy egyedül ezzel a problémával.

Én úgy sejtem,köze van a vérezgetésnek a menzesz kiamaradásához is,és mintha a szervezet próbálna menstruálni,de mivel otta baba,nem sikerül.Van,akinél menziidőben jön ez a dolog,azért gondolom ezt. Én pl. minden hónapban,amikor meg kellett volna jönnie,és ugyebár a baba miatt nem tudott,herpesszel küzdöttem.

2010. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én még aznap bevéreztem amikor pozitív lett a tesztem,gondolhatod hogy rohantunk a dokihoz.De minden ok volt és el is múlt -2 nap alatt,aztán 6 hetesen ismét bevéreztem,újból doki,de ismét nem volt baj szerencsére,pedig ezek után a 12.hétig barnáztam. (nem kaptam rá semmit) És most pedig itt szuszog meletem a 4 hónapos kisfiam :) Pihenj sokat és próbálj nem ezen agyalni,azzal csak kikészíted magad ha egy baba meg akar születni akkor meg is fog. Jobbulást és szorítok
2010. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!14. hetemet taposom.Nem, görcsölni nem görcsöltem egyáltalán.Nekem az 5.hétben volt barnázás 4 napig, onnantól szedem az utrogestant.Gyenge vagyok,igyekszem nem idegeskedni, de az első terhesség teljesen problémamentes volt.Hát, most meg ez van.

Csak ez a hosszú ideje tartó barna folyás-tisztulás aggasztó.De mit tehetek ez van...Még egyszer köszönöm.

2010. okt. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!