Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 30-dik héttől a 40-dikig...

A 30-dik héttől a 40-dikig hány kilót híztatok? Én eddig csak 5 kilót, de nagyon nem szeretnék sokat az utolsó 10 héten, mert ez is megviseli a szervezetemet.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ mennyire figyelsz oda magadra.A baba súlyát+ magzatviz egyebek,ne számold az amint megszültél el is tünik súlyban is.Én 6kg-ot híztam a 29. hétig utána viszont még 10kg jött rám:S
2010. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra, mert éppen az utolsó időben híznak a kismamák sokat. Én 18 kg-t szedtem fel ebből az utolsó tíz hétben 12 kg-ot! Persze a baba is ilyenkor hízik a legtöbbet.

18 hónapos kisfiú anyukája

2010. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

14 kilot hiztam a terhesseg alatt. mind lement mar, pedig szoptatok.

3hetes 2 napos csajszi anyukaja

2010. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én az utolsó 5 hétben híztam 10 kg-ot, de ez szüléssel rögtön lement (víz volt)
2010. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első terhességet alatt 30-tól 36-ig 4 kilót híztam, utána már semmit, időre szültem. (Összesen 14 kiló lett a vége)

Most 38 hetes vagyok, megint csak 30-tól 36-ig 4 kilót híztam, azóta nem, szerintem már nem is fogok. Nagyon fent van a pocakom, nyomódik a gyomrom, nem bírok enni.

2010. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30. hétig 4 kiló jött rám, a végéig utána még 5. Szerencsére ez így összesen nem sok, de tény, hogy az utolsó hetekben nagyobb volt a hízás, mint addig!
2010. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen az eddigi válaszokat. Nem hiúságból érdekel, hanem azért, mert eddig nagyon jól éreztem magam, de néhány napja nagyon megindult a pocak növekedésem, szerintem a súly gyarapodásom is és azóta fáj minden porcikám. Állandóan húzódik a hasam, fáj az oldalam, nagyon fáj a gerincem. Nem szeretnék lerobban az utolsó 10 hétre.
2010. okt. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!