Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst-re bejohet velem a parom...

Nst-re bejohet velem a parom a varoig?

Figyelt kérdés
Debreceni klinika. Jarvany van, belepesi tilalom. Viszont engem 9re fogadtak. AzT nem tudom parom megvarhat -e a varoban vagy abszolult nem johet be a helyisegbe se ?

2023. febr. 21. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tilalom van akkor nem mehet be az épületbe
2023. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű. A belépési tilalom rád azért nem vonatkozik, mert vizsgálatra mész. A párodnak semmi dolga nincs bent, nem fogják beengedni.
2023. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben. Koszonom a valaszt, akkor felesleges neki szabit venni, ez miatt kerdeztem.

Legyen szep napotok!

2023. febr. 21. 08:16
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert ahhoz minek szabi,hogy üljön a váróban? Az olyan nagy esemény? Komolyan nem értem.
2023. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azert kellett volna kivenni, mert telefonkonferencian lesz, es a varoban gondolom nem neztek volna jo szemmel, ha eloveszi a laptopot és elkezd ott idegen nyelven videozni.:D
2023. febr. 21. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem ez volt a kérdés.

A kérdés az, hogy mi a francnak elmenni veled CTG-re, ha legjobb esetben is csak a váróba ülhet be? MINEK?

2023. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
6-os csak irigy.
2023. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hat mert igy is 4 ora volt az nst . Jobb lett volna, ha bejon es nem kell egyedul ott ulni. Masok sok roma ott foglalta a helyet a kismama elol meg senkin nem volt maszk se, kb mindenkinek ott volt a parja vele..

Szoval azert lett volna jo, hogy 4 orat ne egyedul alljak uljek ott, esetleg gyorsabban elteljen az ido, ha rosszul vagyok tudjon segiteni. 39 hetes terhesen gondolhatod, hogy nem szorakozasbol kerem meg, hogy legyen ott velem.

2023. febr. 25. 09:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaa és az nst Csak 30p volt. 3,5 orat a varoban ultem, vartam az eredmenyt. :(
2023. febr. 25. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!