Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes multam. A...

17 hetes terhes multam. A babám 15 hetes 2 napos koraban mozdult meg elöször. Nem sürün mozog meg. De tegnap este a gyomrom alatt es a bordáim mellett éreztem buborékokat szét durranni. Lehetett a baba? Olyan fura helyen volt.

Figyelt kérdés
Kb. 3 órán át éreztem ugyanott a buborékokat persze nem folyamatosan.Lehetett a baba?Csak fura mert maskor csak egy-egy pukkanast,"simogatast,csikizest" éreztem.
2008. dec. 27. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
csak ird le,hogy mit éreztél
2008. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak azért kérdezem mert én 16-hetes vagyok.és én nem érzek semmit vagy jobban kéne figyelnem??????és ha figyelnék akkor mit kéne és mikor????????
2008. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha fekszem akkor érzem legtöbször.Nem lehet összetéveszteni a bél müködéssel.Olyan mintha kicsi buborékok pukkanának szet a méhben és néha pici csiklandozást érzek.olyan mintha valaki belülröl csiklandozna.Akkor gondolom nyujtózkodik,vagy "uszkál".De nem tudom mas mit érez.De nem aggodj hogy nem mozog!Ez emberenkent változó.Általában 18-20 hét körül érzi elöször a kismama.Akkor mar rugásokat is érezni.Én is még nagyon ritkán érzem most.Hetente 1-szer 2-szer és csak pillanatokra.De ahogy telik az idö majd egyre sürübben fogom érezni gondolom!!!!!

Minden jot!!!!

2008. dec. 27. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
oké köszike.igaz,hogy én duci vagyok és pláne a hasamnál van nagyobb hájacska lehet,hogy ezért.
2008. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kommentedből egyből kiderül, hogy a gyermekedet érzed, igen! :))
2008. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!