Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves mindenki 28-35 nap...

Kedves mindenki 28-35 nap közé esnek a ciklusaim változó pár nap késéssel vagy napra pontosan megjön.. 9 napja késik…. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben voltam utoljára orvosnál akkor is késett de negatív lett a tesztem,aki azt mondta teljesen egészséges vagyok az eredményem alapján voltam teljeskörű kivizsgáláson pajzsmirigy miatt is, szintén minden rendben volt…stresszes voltam az utóbbi időben fizikai munkát végzek!

Viszont csináltam egy tesztet mielőtt megjött volna 2 nappal hiszen próbálkoztunk viszont sok a csalódás így mai napig nem fektettem nagyobb hangsúlyt arra hogy megse jött…

Hasszúrkálást érzek és folyamatos fáradtságot holnap reggel megyek tesztért addig is annyi a kérdésem valaki járt már így? És ha igen hogyan lehetne beállítani a ciklusomat?


2022. dec. 22. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Most lehet terhes vagy, de a stressztől is késhet.

A ciklusaid rendben vannak, fogamzásgátlóval nyilván lehetne napra pontossá tenni, de ha próbálkoztok ez nem megoldás.

2022. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha az orvos mindent rendben talált és alapos kivizsgálás történt, akkor idő kérdése és várandós lehetsz.

Mióta próbálkoztok?

2022. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozás helyett sexelni kell.
2022. dec. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeptember 9.én voltam orvosnál azóta..

gyógyszert sosem szedtem🙂

2022. dec. 22. 07:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nem gyerekgyartas lenne a projekt?

Mi lenne ha nem programozni akarod a fogantatast?


Mi lenne ha letenned szepen a elvarast a sajat tested fele es csak elvezned?

Statisztika h nagyon sok gyerek fogan meg olyan idoben mikor nyaralnak vagy az unnepek miatt mashol van a fokusz

2022. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Három hónap még nem sok idő, ne görcsölj rajta. Van, akinek hónapok kellenek, de van, akinek évek. Még egészséges emberek pont jó időben történt együttléte során is 25% esély van a teherbeesésre.

Most csak élvezzétek egymást és ne legyenek elvárásaid!


Egy év után érdemes komolyabb gonddal gyanakodni és orvoshoz fordulni. (30 év felett fél év)

2022. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*gondra
2022. dec. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mielott megjott volna 2 nappal csinaltal tesztet. Most csinaltal h 9 napja késik?
2022. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi most latom h holnap mesz tesztert. Menj el ma es reggeli elso vizeletbol csinalj tesztet
2022. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem kell tovább izgulnom mert ahogy kinyílt a szemem megjött…
2022. dec. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!