Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. Az első...

6 hetes vagyok. Az első vizsgálaton mi történik? 8 hetesen akarok orvoshoz menni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

UH-n megnézik a babát. Akkor már kell, hogy legyen szívhangja. Ha rendes a dokid, akkor még fotót is nyomtat neked a bébiről :-)

Megkapod az első beutalókat vérvételre, ekg-ra, meg még nem tudom mire...

Boldog babavárást neked!

2010. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hüvelyi ultrahangról van szó, de sztk rendszerben lehet, hogy előbb manuálisan vizsgál meg a doki, és nem mond semmit, hanem ad beutalót az ultrahangra. Különböznek az eljárások. Vérvételes beutalókat még nem biztos hogy kapsz, van doki aki csak a 9. hét körül adja. Védőnőhöz sem biztos, hogy már most elküld, elég korai lenne.
2010. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én azt hittem hogy 7 hetes vagyok mikor először mentem az orvoshoz,hasi uh-nézett meg és mivel még csak a petezsák látszott,méretek alapján mondta h még csak 5 hetes vagyok,mert nekem hó vége felé volt a pém.2 hét múlva már ot figyelt a kis embrió szívhanggal, 6 mm-esen:))Nálunk csak a 12.hetes uh lesz hüvelyi,eddig 2 hasit csináltak.Magánorvosom van.Az uh előtt csinált egy rákszűrést is,mert 7 éve nem voltam nődikonál.Tehát ultrahang mindenképpen lesz,kérdés hogy melyik?Majd írj hogy mi történt,minden rendben lesz,meglátod!
2010. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!