Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keményedés helyzetváltoztatá...

A keményedés helyzetváltoztatásnál elmúlik vagy ez a baba?

Figyelt kérdés
Nem tudom megítélni azt érzem-e hogy a baba kinyomja magát vagy keményedésem van. Mindig csak háton fekve érzem. Általában a hasam egyik felében kökemény dudor van, nem fáj semmi, és ha felülök vagy felállok, már nem érzem. Mi ez akkor- baba vagy keményedés? 17hkm

2022. nov. 5. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A keményedés -nálam legalábbis- nem egy pontom van, hanem az egész világon hasamban, és pont fekvésre múlik el.

A magzatot én még kicsinek gondolnám ahhoz, hogy kinyomja magát 🤷🏻‍♀️ más ilyenkor még a mozgást sem érzi.

2022. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*a "világon" nem tudom, hogy került oda, a telefonom írkál helyettem 😅
2022. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom mi lehet ez :/ a hasam egyik fele teljesen lapos, a másik pedig gömbölyü és kemény. Asszimetrikus teljesen.
2022. nov. 5. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is aszimmetrikus volt a hasam, de nekem nem ennyire korán. Kb 28 hettől végig jobb oldalamon fekudt a baba. Meg a koldokom felett volt egy pukliszerű ami kemény volt és fájt is. Orvos azt mondta az a méhem felsőrésze. Furcsálltam. Már megszültem és szerintem inkább sérv akart lenni de már visszahúzodott. Egyébként mindig akkor fájt jobban ha tul sok mindent csináltam aznap, pihenésre mindig elmúlt vagy enyhébb lett
2022. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eleinte nekem is volt ilyen, csak nálam 12 hetesen kezdődött, de azért, mert ikrek. A hasam bal oldalán volt egy “pukli” ha megerőltettem magam, pl felmentem a lépcsőn vagy hasonló. Aztán ha lefeküdtem, elmúlt.

Most is ugyanez van, de most már az egész hasam csinálja.

Szerintem keményedés, csak még kicsi a méh és a magzat is.

Talán a magnézium segíthet rajta.

2022. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!