Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lesz egy terhesség...

Mitől lesz egy terhesség veszélyeztetett? Méhlepény a hátsó falon, mélyen tapad.

Figyelt kérdés

Nem mondta az orvos, hogy az, csak hogy mit nem lehet. De olvastam, hogy van akinek már ennyitől az.

Vagy lehet attól is függ, hogy mennyire tapad mélyen?


2022. okt. 15. 13:05
 1/9 A kérdező kommentje:
19. hétnél járok.
2022. okt. 15. 13:05
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Engedd el!csak az orvosodra hallgass!manapság a friss kismamák akkor boldokok ha találnak valami indokot hogy veszelyeztetett terhes lehessen és mindenki körülötte ugráljon.

Ha nem okoz gondot akkor semmi extrém teendőd nincs!nyilván amikor tudsz pihenj és mondjuk ne most pakolj téglákat de ezt egy normális iq-val rendelkező nő is tudja!

2022. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondtak rá semmit, azt se hogy mit nem lehet 🤷🏻‍♀️
2022. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a korom és egy előző vetélés miatt.
2022. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén 19 hetes vagyok, szintén hátsó falon mélyen tapadó lepény, Nekem volt barnázás is azért lettem veszélyeztetett.
2022. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha még 19 hetesen is mélyen tapad, az lehet, hogy annyira már nem is megy feljebb. Főleg akkor, ha méhszájra lóg.

Nekem 12 hetesen vették észre, nem volt a méhszájon, de közel, viszont azt is mondták, hogy jó eséllyel felmegy. 16 hetesen saját dokinál már középen volt, nem mélyen.

Azt nem tudom, ettől lesz-e valaki veszélyeztetett terhes, és már pusztán amiatt is az voltam, hogy lombikkal lettem terhes, és 7 hetesen véreztem hematóma miatt.

2022. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

12 hetesen rendben volt. 16 hetesen voltam és akkor mondta. Jelenleg 19 hetes. Jövő héten megyek uhra. Remélem minden rendben lesz.

Bár a hasfeszülés még mindig megvan szóval lehet nem lett jobb a helyzet.


3-as, ha nekem sem mondták volna valószínűleg a kérdés sem merült volna fel.:)

2022. okt. 15. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 12hetesen jó helyen volt, hogy megy lentebb? Bocsi nem meg kerdőjelezlek,csak érdekel.

Nekem 14 hetesen még el érte a méhszájat, remélem már azóta fentebb van. Hétfőn megyek 2.genetikaira, majd ott meg nézik.

2022. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ég és föld lehet a különbség két "magas kockázatúnak" ítélt terhesség között. Én a korábbi vetélések miatt kaptam ilyen besorolást, de csak azért, hogy jobban szemmel tartsák a terhességemet. A terhességgel semmi gond nem volt, így nem is korlátoztak jobban a szokásosnál. Van, akinél főként a szülés környékén okozhat gondot az eltérés és van, akinél szigorú ágynyugalmat írnak elő.
2022. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!