Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hegszetvalas v meghuzodott...

Hegszetvalas v meghuzodott egy mehszalag?

Figyelt kérdés

36 hetes terhes vagyok es egy korabbi csaszarbol van egy bazi nagy vagas a mehemen (surgossegi csaszar miatt korporalis vagas, nagyobb mint a sima vizszintes). Tegnap ejjel sztem volt egy joslom es ugy arra ebredtem h iszonyatosan nyilal egy csikban a mehem. Fel is kellett kelnem. Par perc alatt elmult. Azota egesz nap h felallok hosszabb ulesbol v ilyesmi ujra erzem ezt a szuro nyilalo ego erzest. Felek h a hegem valt szet v ilyesmi.

Vagy ez normalis ahogy mar tenyleg offon vannak a mehszalagok? Tapasztalt ilyet mar vki? Korhazba nem akrtam ezzel menni annyira nem nagy szam es hetfon ugyis megyek a sajat dokimhoz


2022. okt. 14. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az égő érzés utalhat rá. Hogy alakult végül a dolog, kérdező?
2022. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat nem hegszetvalas volt, meg egyben vagyunk😅
2022. okt. 29. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!