Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elborsozott étel bántja a...

Az elborsozott étel bántja a babát?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a babák érzékelik az ízeket, amiket az anyuka megeszik. Ettem egy nagyon borsos rántottát. Ez neki rosszul eshetett, nagyon csíphetett? Kismamák, ti ettetek csípőset a terhesség alatt?

2022. okt. 7. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Az a jó büdös életbe!

Hát neked sincs agyad!

2022. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha annyi eszed nem volt, hogy igyál rá egy kis tejet... A felelőtlenség netovábbja. Na ma este egyél egy kis extra desszertet, akkor majd nem fog haragudni.
2022. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem úgy érzi az izeket, mint te. Nem csípi, ha csípőset eszel
2022. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
😂😂😂
2022. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elszaporodtak az agyhalott kérdezők az utóbbi időben.

Az ananászos, hajolgazót, hangos zenés....


Ennyire unatkoztok, vagy tényleg ennyire sötétek vagytok?

2022. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Vagy ugyanaz az ember kérdezi az összeset 😄
2022. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Indiait is ettem a terhesség alatt, főleg a végén, hátha a csípős kicsalogatja. Nem jött be :D A gyereknek semmi baja. Szerintem nem kell túlizgulni ezt a dolgot, ahol alapból csípősen esznek, nem kezdik el hirtelen íztelenül fogyasztani az ételeket, mert terhesek lesznek (Mexikó, különböző ázsiai országok, Afrika egyes régiói, stb), szóval nem, nem árt ez a babának, csak mert magyar anyuka pocakjában érzékeli ezeket az ízeket. Úgyis tompítva kerül be a magzatvízbe, neki ez nem lesz olyan intenzív.
2022. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
85%
Amit te eszel azt nem ő érzékeli.
2022. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg szulettek mar ujabb tanulmanyok ezzel kapcsolatban, hogy valoban erzekelhet valamicsket az izekbol mehen belul, de az tutibiztos, hogy nem ugy erzi, es nem olyan intenziven, ahogy mi.


De egyebkent en nem tudom, hogy most hol az igazsag, de oszinten szolva le is szarom. Eszem, ami jol esik, most epp a borzasztoan csipos kajakat es a nagyon savanyu gumicukrot kivanom, igy hat eszem ezeket is :D

2022. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
5-6.válaszoló; szerintem ezeket mind ugyanaz kérdezi, vagy 2-en mert volt sorozatban hogy a szerencsétlent a nővére ijesztegeti ilyesmikkel :D...
2022. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!