Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, felfázásra mit ajánlatok...

SOS, felfázásra mit ajánlatok terhesen?

Figyelt kérdés
Annyira vigyáztam magamra, mégis valahogy felfáztam és ma nem tudok orvoshoz menni. Kérlek segitsetek!
2022. szept. 25. 13:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, egyelőre sokkal jobban vagyok. Holnap meg el tudok menni az orvoshoz
2022. szept. 25. 17:13
 12/15 anonim ***** válasza:

D-Mannóz mert az nem gyógyszer és bárki szedheti mikor fel van fázva.

Dm-ben lehet kapni.Kérdezd meg holnap az orvost a d-mannózról,azt fogja mondani ihatod mikor úgy érzed hogy felfáztál.

2022. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
Még egy szavazat a D-Mannózra. Dmben és patikában is kapható vény nélkül. Kamillateás borogatás (ülőfürdő helyett, terhesen az nem javallott).
2022. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13! Nyugodtan a saját tiszta kádjába beleülhet. Magától nem kap el semmit. Én pl végig fürödtem. Tiszta kád,tiszta víz. Ennyi a titok.
2022. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok ital és meleg (nem túl meleg a terhesség miatt).
2022. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!