Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lepényleválás észrevehető?

A lepényleválás észrevehető?

Figyelt kérdés
Most lehet, hogy teljesen tudatlannak tituláltok, de megijedtem. A szárítógép nálunk a mosógép tetején van, így a víztartályért fel kell, hogy nyúljak. Nem számítottam rá, hogy olyan sok víz lesz benne (kb 5-6 kg volt a tartály szerintem) és ahogy emeltem le, belenyilallt a hasamba, a köldököm köré. Nekem a méhlepény az első falon tapad. Utána nem görcsöltem, viszont most meg vagyok ijedve, lehet hogy ez a rossz mozdulat okoz majd valami bajt? Most vagyok 23 hetes terhes. Szerintetek? Túlzó a félelem?

2022. aug. 15. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Azonnali erős vérzés jelentkezik.
2022. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez nekem inkább köldöksérvnek tűnik. A babának, a méhednek ettől nem lesz semmi baja. A szülés menetét vagy későbbi terhességeket nem befolyásolja semmilyen téren. Maaaajd műtéti úton meg lehet szüntetni.
2022. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől egész biztosan nem lesz lepényleválásod.
2022. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan egyébként, hogy nem erős/nem azonnal jelentkező és nem akkora mértékű lepényleválás a magzatvízbe "vérzik", de neked egészen biztos nem az és főleg nem 5 kg-tól, nyugodj meg.

Szalagok nyúlása viszont simán kisugározhat oda is akár.

Ha van magzatmozgas akkor rendben van.

2022. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Elönt a vér és pokoli fájdalommal jár.
2022. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Eleg nagy verzessel jar es brutal magas vérnyomással es pulzussal. Nekem nem volt fajdalmam, de lehet csak a sokk miatt.
2022. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, valószínű csak megrándult egy két izom meg ráadásul meg is ijedtél+azóta is stresszelsz..

Nem hiszem hogy gond van de ha nagyon aggódsz nyugodtan kérj időpontot dokihoz!

2022. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!