Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 Hetes kismama vagyok.2 nap...

3 Hetes kismama vagyok.2 nap múlva lesz a lakodalmam. Fogyaszthatok még alkoholt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szabad ilyenkor még alkoholt fogyasztani, vagy már egyáltalán semmit ne igyak. (kb 3-4 deci bort szeretnék meginni.)
2010. szept. 22. 08:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megihatsz egy kis bort, semmi baja nem lesz a babának. Az első hónapban történtek nem igazán befolyásolják. Nem értem azokat akik minden dologban már a vetélést látják. Én is tettem már itt fel kérdést, amit meg is bántam, mert mindenki egyből a vetéléssel jött. Ennyi erővel semmit nem lehetne csinálni. És még felelőtlennek is állítanak be amiért ilyesmi egyáltalán megfordult a fejedben.

És gratulálok az esküvőhöz is és a babához is. :)

2010. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat. Nagyon kedvesek vagytok.
2010. szept. 22. 12:24
 13/19 anonim ***** válasza:

Figyi már, írtam korábban is, amikor elmarad a mesi, 4 hetes vagy, ergo ha mint írtad, már nem jött meg, akkor az már minimum 4 hetes terhesség, aznap, amikorra nem várod, töltöd a 4 hetet, tehát ahány napja késik, 4 hét + annyi napos vagy, 7 napnál nyilván 5 hét + 0 nap...stb...


Nem értem, miért olyan fontos a borivás, kinek mi a fontos, nem hiszem, hogy vetélést kell mögé látni, de az alkohol szigorúan tilos, ez olyan, mint a cigi... vagy egyesek szerint abból sem árt 1-2 szál?...

2010. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja bizonyított tény hogy az alkohol veszélyesebb mint a cigi!
2010. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem mernék,szerintem ne tedd.
2010. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm rákérdezett az orvosánál. Ő is azt mondta, hogy egy pohár (2-3dl) jó minőségű vörösbor nem árt. Sőt azt is mondta, hogy a nem tervezett terhességeknél is van, hogy erősebb szeszt is iszik anyuka, mert még nem is tudja, hogy babát vár. Neki nem egy ilyen anyukája volt már, és egyik babának sem lett semmi baja. Sőt a későbbiekben pl. görcsoldásra is ajánlotta. Természetesen nem minden nap, de alkalmanként egy pohártól semmi baja nem lesz!
2010. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Utcsó!


Szerintünk sem biztosan és mindenképp baja lesz, de ha van egy csepp kockázat is, mi a fenéért kell kockáztatni?


Annyira fontos bort inni...? Már bocs.

2010. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyes kismamáknak ejtőernyővel be kellene ülniük egy kényelmes fotelbe és felpócolt lábakkal vágniuk kellene a centit. És itt persze nem a veszélyeztetett terhesekre gondolok. A terhesség nem betegség! És a kérdező nem boron akar élni 9 hónapig,csak egy pohárral inna a saját esküvőjén. Kedves kérdező szerintem beszélj a dokiddal az a biztos vagy kérdezd meg anyudat.
2010. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, meg a kevésbé hasznosakat is. Az esküvő megvolt, szép volt, jó volt és elfogyasztottam 2 dl bort, nem többet.
2010. okt. 1. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!