Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 Hetes kismama vagyok.2 nap...

3 Hetes kismama vagyok.2 nap múlva lesz a lakodalmam. Fogyaszthatok még alkoholt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szabad ilyenkor még alkoholt fogyasztani, vagy már egyáltalán semmit ne igyak. (kb 3-4 deci bort szeretnék meginni.)
2010. szept. 22. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
semmit!
2010. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

3 hetes elég kevés, ezt számold újra. Jó esetben is 4 hetes a kismama, mire megtudja, hogy babát vár.

Utolsó mensi első napjától számold a terhességet.


De teljesen mindegy, a kismama ne igyon alkoholt, szerintem még vörösbort sem, bár páran azt mondják, hogy 1-2 pohár nem árt.

2010. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2.vok, amúgy gratulálok a babához és az esküvőhöz is :)
2010. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

3 hetes? ezt honnan tudod? a legtöbb nő 4-5 hetes terhesen jön rá, hogy babát vár.

Ha meg inszem vagy egyéb beavatkozás után lettél terhes, akkor gondolom nagyon vártátok a babát. Egyáltalán miért akarsz alkoholt inni?

Vagy azt hiszed, ha nem iszol, mindenki kitalálja?

Én mikor kisterhes voltam, az összes baráti összejövetelen azt mondtam, új életet kezdtem, méregtelenítek, no cigi, no alkohol. Ennyi.

2010. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elvileg szabad, 1 pohárka bort, de gyakorlatilag szerintem ne. Annyira fontos dolgok történnek az első hetekben Vele, hogy nem éri meg szerintem a kockázatot... Igyál szőlőlét. :)


És tényleg nem nagyon lehetsz már 3 hetes, ha tudod, hiszen 2 hetes vagy, mikor peteérésed van, és 4 hetesen marad el a menses... Ha a mensesed maradt el 3 hete, akkor 7 hetes vagy.


Sok boldogságot.


16 hetes

2010. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy pohár minőségi vörösbort nyugodtan megihatsz. Én nyáron esküvőn voltam és egy pohár édes pezsgőt megittam a nagy melegben,jól is esett. 25hetes
2010. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
1-2 pohár bort nyugodtan megihatsz.
2010. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én is 3+6 hetes voltam mikor kiderült mert jóstesztként használtam az ovu tesztet 5 nappal mensi elött a terhes teszt is pozitív lett.

szerintem ne igyál alkoholt mert az vetéléshez vezethet.föleg ilyen kis terhesen mikor még a beágyazódás nem teljes.

Gratulálok a babához.

2010. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tesztelő-ből gondolom hogy terhes vagyok. Meg nem jött meg. Naptár szerint olyan 2-3 hetes vagyok (ha tényleg az vagyok). Köszönöm a gratulációkat meg a segítséget.
2010. szept. 22. 10:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megihatsz 1-2 dl bort, de többet ne. Van akinek kell is innia vörösbort, mert rossz a vérképe, és a vérképzést ez elősegíti. Sok boldogságot jó bulizást és boldog baba várást!

39. hkm

2010. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!