Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik kislányt szerett...

Anyukák, akik kislányt szerettetek volna. Nemvoltatok csalódottak hogy kisfiù?

Figyelt kérdés
Persze, örülök, szeretem. Csak mindig kislányra vágytam és még szokom a gondolatot
2022. máj. 21. 00:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
Miert is vagyok retek anya??😂😂😂 mert szerettem volna egy kislanyt es ugy ereztem hianyzik?😃 hat mindenkinek ilyen retek anyat kivanok🤣
2022. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
11. Azért vagy retek anya, mert tragédiának fogtad volna fel, hogy egészséges fiaid vannak. És én nem, nem kívánok senkinek ilyen anyát, akármennyire is viccesnek találod.
2022. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudsz ertelmezni… sose mondtam h tragediai ha egeszseges fiaim szulettek volna. Ezt nem tudom hol olvastad. Irtam h imadom a fiam es nem adnam semmiert. Azt ereztem volna szemelyes teagedianak ha a fiam/fiaim melle nem szuletik egy kislany is. Nem a fiamra tekintek tragikus balesetkent. De lasd bele ezt nyugodtan. Ostoba vagy es egyugyu
2022. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5%

Az ostoba te vagy inkább hogy itt rohogsz a saját nyomorodon.

Leirtad most is: azt érezted volna tragédiának ha nem születik lányod, magyarul az tett volna boldoggá ha lányod születik, a fiad meg szegény csak úgy van.

2022. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Én csalódott nem voltam inkább kisebb sokkot kaptam mikor a doktornő közölte, hogy kisfiú. Ugyanis az elejétől fogva apával azt éreztük, hogy kislány 😅 sőt, bárhova mentünk, mindenki azt mondta inkább kislányt tudna elképzelni nekünk. 😅 De ez a sokk kb. 1 nap alatt át is ment rajtam 😊 Imádom, hogy kisfiam lesz 💙 28+6 hkm.
2022. máj. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sokan csalodnak,de el kell fogadni.
2022. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!