Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-23 hetig 4kg szedtem fel,...

19-23 hetig 4kg szedtem fel, nem sok ez egy kicsit, vagy ebben az idoszakban ez normalis? Igy most 8kg plussznal tartok.23 hetes kismama

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a "nagykönyv" szerint sok, mert a tényleges hízása a babának még csak a 28. héttől kezdődik el. Te mit gondolsz? Sok ez a 8 kiló, mert nehezedsz és akadályoz a munkádban, magas a vércukor szinted, rossz a vérnyomásod? Vagy pedig virulsz és élvezed a kismamaságot?
2008. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20. hét után megiondulnak a kilók, de ne ess kétségbe, mert változó minden hónap.

A 20. hétig 1 kg-t, aztán 26. hétig 4-et AZ utolsó 2 hónapban 3-t híztam. Összesen 9kg-t.

Ebből a 20-26 ig volt a legtöbb.

Mindenki más, így ebben is.

2008. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ne aggodj mind addig míg nem érzed a kilók hátrányát. Alig merem leírni hogy én 50kg-voltam mikor teherbe estem. Most a 18.hétben vagyok és eddig 13 kg-ot szedtem fel. A védőnöm annyit mondott mosolyogva hogy figyeljek ...a dokim hogy rámfért már ez a jó pár kiló. De oda kell figyelnem mert érzem hogy minden nehezebb lett, de eddig minden eredményem tök jó lett. Szóval a 8 kg miatt ne aggódj ha nem okoz panaszt. A trendi csontkollekciók meg sanyargassák magukat ahogy a nagykönyv megírja. Életed legszebb időszakát éled meg... és ami feljön az majd le is megy. Boldog babavárást.
2008. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem erzem tehernek ezeket a kilokat,az eredmenyeimmel minden rendben.Elvezem ezt az allapotot!
2008. dec. 18. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:

En is 8 kilonal tartottam 23 hetesen. Most 29 hetes vagyok 13 kg plusszal. Ketszer is elofordult, hogy 1 honap alatt 4 kg-ot szedtem fol.

Pedig odafigyelek, sok gyumolcsot eszem es estere mar keveset.

2008. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!