Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hullott a hajad szülés után?

Hullott a hajad szülés után?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél igen, a harmadiknál nem. Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, vagy csak véletlen egybeesés, de most szedek szoptatós vitamint.
2022. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,szülés után kb a 4. hónaptól és kb 2 hónapon át nagy mennyiségben. Csak 1 hónapig szoptattam. Nem tudom,hogy aki tovább szoptat,annak később kezd-e el hullani vagy nincs összefüggés.
2022. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szules utan nem rogton hanem 4-5honappal. Szerintem akkor termelem a legtobb tejet mennyisegileg, de valoszinuleg hormonalis is. (3 gyerkoc)
2022. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Mint az állat. Nem győztem porszívózni. De nem zavart, mert a terhesség alatt szerintem már rendellenesen sok maradt meg egyszerre, néha már melegem volt benne.
2022. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónappal szülés után kezdődött és nagyon durva, félelmetes, elkeserítő volt.

Igaz, hogy tethesseg alatt meg olyan hajam nőtt, mint egy királylánynak, de még ezzel együtt is soknak láttam ami kihullik. Észrevehetően vékonyabb lett a hajam.

A gyerek 5-6 hónapos kora körül kezdett mérséklődni.

2022. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 hónappal kezdett hullani, még szoptatok.
2022. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hajam nem... Viszont minden egyéb testtájon foltokban kihullott a szőröm. Rettegtem, hogy a hajam is ilyen mértékben fog hullani, de szerencsére nem volt számottevő.
2022. máj. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem sokkal előtte nullásra vágattam.
2022. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!