Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet érezni a...

Mikortól lehet érezni a légszomjat? Milyen érzés volt Nektek?

Figyelt kérdés
A 24.hétben vagyok,a hasam nem olyan nagy,de azért szépen növekszik.Normális,ha este lefekszem nem kapok rendesen levegőt?Nem korai ez még?Este vacsi után tele vagyok,és olyan érzés ha lefekszem,mintha kevés lenne a levegő és mélyeket sóhajtozok.Ez addig tart míg elalszok.Nem csak terhelésre kellene éreznem?köszi
2008. dec. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a baba elhelyezkedésétől is függ, nyomhat már, hiszen elég nagy. Mellesleg a fűtésszezon kezd dübörögni és elég sok helyen nagyon száraz a levegő. (Nekem a párom sem kap rendesen levegőt néha este, pedig ő nem terhes). Én a "hátamon", inkább ülve alszom el, jó sok nagypárnával a hátam mögött. Segített, hogy kapjak levegőt. A szellőztetés is segít.

32. hetes

2008. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál ezekszerint Te se kaptál fekve levegőt rendesen?
2008. dec. 18. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 24 hetes vagyok és időnként állva sem kapok levegőt, nehogy fekve. Már nem most kezdődött és csak biztos rosszabb lesz. Sajna nem tudunk mit tenni vele. Vigyázz magatokra és minden jót.
2008. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A légszomj állítólag kampányszerűen jelentkezik. Nekem 20 hetesen volt először, meg is ijedtem, mi lesz velem a végén!? Aztán pár nap után elmúlt. Legközelebb 28 hetesen éreztem, akkor kb. 1 hétig. Most, 32 hetesen egyre sűrűbben jelentkezik, főleg ha hanyatt fekszem, de sokszor ülve se, és sehogy se jó. Az a legrosszabb, amikor még fel is puffadok, olyankor úgy érzem, mindjárt szétrobbanok.

Kitartás!

2008. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 4 hónapos a fiam, de mikor terhes voltam vele a légszomj az olyan 30. hét fele jött és olyan volt mint mikor a csajok fűzőt hordanak, és sóhajtanának de nem megy.

De ahhoz is tudom hasonlítani mint amikor az ember nagyon örül valaminek vagy meglepődik és elakad a lélegzete egy kicsit.

2010. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!