Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt felfázás, de...

Terhesség alatt felfázás, de a leletem negatív ezt hogy?

Figyelt kérdés

11 hetes kismama vagyok felfázásos tüneteim voltak.(Most már jobb) Ma reggel bevittem a vizeletemet és teljesen negatív lett a leletem. Ilyenkor mivan?

A babával van baj? Nem értem...



2022. ápr. 7. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Marmint negativ a felfazassalkapcsolatos leleted? Mert az azt jelenti, hogy nincs fertozes. Vagy neztek hcg-szintet, es az lettnegativ?
2022. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A felfázással kapcsolatos lelet lett negatív.
2022. ápr. 7. 14:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész terhességem alatt égő érzés van odalent, pisilés után is ég, csíp, de nincs fertőzés, többször is néztek vizeletet, kenetvétel is volt.

Ellenben gombám szokott lenni, és az is okoz ilyen tüneteket+ a hormonok. Szerintem nézesd meg, nincs-e gombád, hátha az a baj!

2022. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben voltam/vagyok, igaz nem terhesen. Vizelet tenyésztés nekem is negatív volt a felfázásos tünetek ellenére.

Nekem a hólyagtükrözés trigonitist mutatott,de simán lehet gomba is a húgycsőben. Én neked hüvelykenet tenyésztést javasolnék,hüvelyben baci is okozhatja, ha az negatív akkor urológus ( Adányi doki) tükrözni terhesen biztos nem lehet,de biztos tud okosat mondani.

2022. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Közben elértem a nőgyógyászt is ő azt mondta okozhatja a növekvő méhem is a panaszokat. Meg hogy szedjek több magnéziumot, mert jelenleg napi 1 tasak magnosolvot fogyasztok és hogy a kapszula helyett szerezzek be tőzegáfonya teát.
2022. ápr. 7. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Fuuu ez már a harmadik kerdesed…

Írtam az egyik kérdésedhez hogy a nőgyógyásszal beszélj erről vagy menj el urológushoz!

A haziorvosnak meg mond meg hogy tenyeszteses vizeletvizsgalatot akarsz!

2022. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak tesztcsíkot csináltak, az meg azért annyira nem mérvadó eredmény. Normális labort kérj!
2022. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Normális labor volt elküldték laborba és teljesen negatív lett.


Vizelet általános


vizelet fajsúly 1,007 g/ml 1,001 - 1,035

vizelet pH 5,5 5,0 - 9,0

vizelet Hgb-vvt Negatív

vizelet fehérvérsejt Negatív

vizelet fehérje Negatív

vizelet cukor Negatív

vizelet keton Negatív

vizelet bilirubin Negatív

vizelet urobilinogén Normál

vizelet nitrit Negatív

Vizelet üledék vizsgálat Valid

2022. ápr. 7. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

De nem ilyet kell csináltatni. Ez egy általános vitelét vizsgálat. Tenyésztéses kell ami kifejezetten baktérium fajtákat mutat ki.

Hidd mar el, nekem most kellett csinalni, ki is jött 3 fajta baci, ez az általános vizsgálat nekem se mutatott semmit!!!!

En 17 hetes terhes vagyok, vesehomokkal es bacikkal amire kaptam antibiotikumot.

2022. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Holnap jelzem neki amit írtál, hogy csináltasson tenyésztéses vizsgálatot.
2022. ápr. 7. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!