Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 30-as és 40-es éveiben is...

Aki 30-as és 40-es éveiben is szült, miben volt más a késői terhesség, a babagondozás?

Figyelt kérdés

Nehezebb vagy könnyebb volt a terhesség, a babagondozás?

Hogy alakult a testvérviszony? Nálunk 10 év korkülönbség lesz, nem tudom, hogy fog viszonyulni a nagyobb a kisebbhez.



2022. márc. 20. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

A lányom 19 a fiam 21 éves volt.

A lányom is bent volt a szülésnél, de nekik már van saját életük, a nagy fiam is néha lejön játszik egy kicsit, és megy vissza.

Terhességben nem sok külömbség volt mint 20 évesen, csak a vérnyomásom szórakozott.

Jobban izgultam mert volt előtte egy vetélésem, de minden rendben volt, 4 szülésből én szültem egyedül természetesen a többieket császározták, meg is dicsért a dokim. (tudom nem az én érdemem)

2022. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagy kornál mondják, hoy surlodás van.van akik kijönek egymással tesoként nagy életkorral is.szervet más
2022. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok a bátyáim és köztem 11.13 év volt, nem a kor volt a probléma inkább a nemük, én ha valami van a sogórnőimet hívom, ők is jelen voltak a gyerek koromban.
2022. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!