Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok szülés, babavárás, babagondozás témakörben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nincs a közelemben olyan, aki nemrégiben szült volna. Korábban sokan ajánlottátok itt, hogy válasszak valamilyen könyvet a témában, ami segít felkészülni.

Babaelsősegély tanfolyamra illetve szülésfelkészítőre is megyek, de szeretnék minél több dolgot tudni :)



2020. okt. 19. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a 9 hónap

Nekem ez volt a leghasznosabb.

2020. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A szoptatàs női művészete, Your birth rights (nem tudom, megjelent-e magyarul), Ina May Gaskin könyvei.
2020. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülés gyöngéden

Szülés, ahol én irányítok

2020. okt. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a dr. Spock csecsemő és gyermekgondozás, Vida Ági baba pszichológia és Ranschburg Jenő szülők könyvét vettem meg. Sok hasznos információ van benne egész iskolás korig
2020. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább 3 éves korig érdekel. Tanár szakos vagyok, így tanulok gyermekpszichológiát és fejlődéspszichológiát, de inkább kisgyermekkortól a hangsúlyosabb a tananyag, onnantól nagyjából képben vagyok :D
2020. okt. 23. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy tanárom ajánlotta ezt a könyvet, habár nem olvastam el, de sokan ajánlják: "Az elég jó szülő"
2020. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A baba pszichológiát érdemes el olvasni. Sok hasznos infó van benne
2020. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!