Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki babagondozási...

Ellag kérdése:

Volt valaki babagondozási tanfolyamon? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, sejtbankoson, jó volt de több lehetett volna a gyakorlási lehetőség. Mert persze fontos az oltás stb, de azt úgyis elmondja a védőnő vagy a doki, viszont a "hogy fogjam a kádban", "hogy adjam át másnak ügyesen", "hogy kell jól büfiztetni" "milyen szoros legyen a pelus", "körömvágásnál hogy fogjam "dolgot nem.


Ha ma mennék, összeírnám az összes gyakorlati kérdésemet és megkérném, hogy mutassák be a babán, ami ott van.

Ugyanígy lennék a homeopátiával, hogy mi legyen az az öt szer ami legyen otthon és mikor melyik a jolly joker.

2013. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Pont a sejtbankoson gondolkozom, hogy megéri-e elmenni rá, mert ugyen nem olcsó még a kedvezményekkel együtt sem. Én ikreket várok.
2013. jan. 3. 13:15
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Feleségem a minimanóson volt, hasznosnak találta.

Ott nem csak elmondták, meg mutogatták, hanem sorban mindenkivel meg is csináltatták egy babán a fürdetést, pelenkázást, stb.

2013. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a sejtbankos tök jó, de merj kérdezni, mert ha csak nézed, ahogy pelenkázzák/fürdetik a műbabát, azzal semmit nem érsz. sajnos mi nyuszik voltunk, pedig ajánlgatták, hogy próbáljuk, de ahogy néztem pár apuka úgy fogta meg a babát, hogy élő gyereknek már rég kitörne a nyaka tőle...:)

szóval kérdezni, kérdezni, próbálgatni, szünetben kérni, hogy nézze meg, jól csinálod-e és akkor nem csalódsz a tanfolyamban. Ami a sejtbankosban tetszett az a sok homeopátia meg a szoptatásos téma. A homeonál nem jegyzeteltem, mert úgy gondoltam elég a szóróanyag amit adnak, de kelett volna jegyzetelni, mert a szóróból nehéz összeválogatni a legfontosabb betegségeket és bogyóit.

Ja és jó volt a duran-os szendvics meg a tea :))

2013. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!