Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kémiai terhesség után hányinger?

Kémiai terhesség után hányinger?

Figyelt kérdés
elég rosszul éreztem magam hányinger jött rám ami egyáltalán nem jellemző rám. 2 napig hánytam, megnéztem a naptáram akkor 3 napja késett csináltam egy tesztet halvány, Pozitív lett és maradt a hányás. Viszont pár nap múlva megjött, szépen lezajlott a menses úgy ahogy szokott bár barnázás volt előtte is és a végén is ami színtén szokatlan. Már el is múlt, viszont a hányinger megmaradt, miért? Már hányni nem hányok csak émelygés meg az inger. Mitől van ez?

2022. febr. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék még egy tesztet, de lehet valami vírus vagy baci.
2022. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csináltam negatív, bár mivel normálisnak láttam a mensesem, így gondoltam hogy negatív
2022. febr. 17. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van most hányós vírus
2022. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. febr. 17. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elkaptál valami vírust,fertőzést, vagy betegséget kaptál el. nem biztos, hogy terhes vagy.
2022. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Terhes biztasan nem vagyok ezt én is tudom, csak gondoltam közé lehet a kémiai terhességhez hiszen azóta van ez az inger
2022. febr. 17. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező? Sajnos én is így jártam. Tegnap pozitív teszt ma megjött. Erősebben mint szokott , viszont iszonyú hányingerem lett ma estére...:S Ma már nem csináltam tesztet mert úgy gondoltam ilyen vérzés után biztos felesleges, de ez a hányinger nem értem mitől jött..:S
2022. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pár nap alatt elmúlt a hányinger viszont most van egy full pozi tesztem, és most megint megvan a hányinger
2022. dec. 21. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
? mármint ez most a következő ciklus? nekem a múltkor 2 pozitív tesztem is volt pecsételés mellett, aztán megjött. Kémiai terhesség volt. Most megint megjött, megint erősebb volt mint szokott. Amúgy voltam nőgyógyásznál és azt mondta, hogy a magasabb tsh-m is okozhatta a kémiai terhességet, így most azt megpróbáljuk levinni...:) na de akkor ez szuper hír ha neked sikerült. Gratulálok! Azt olvastam, hogy gyakran összejön rögtön a kémiai terhesség után a legtöbb nőnek.
2022. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!