Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy dokihoz járok, s most...

Ha egy dokihoz járok, s most a 22. héttöl kell mennem a magánrendelésére, vezet szülést, de én NEM akarom megfogadni szülés-hez, akkor ez tisztázzam le vele? (Szegeden)

Figyelt kérdés
öszintén én sokallom,s megmondja 60ezer Ft a szülés,s én nemakarok fogadni szülés-orvost,de a 22.héttöl szokta a magánrendelésére hivni a kismamát,ugy mint orvos megvagyok elégedve vele teljesen,oda fizetek én neki a magánrendelésére 6000/alkalom,de nemvagyok köteles nála szülni ugye?????????inkább adok pénzt egy szülés-nönek,az ö munkájukat többre becsülöm!S az épp ügyeletes orvos is köteles levezetni a szülést,s ha valami komplikácio van,beavatkozni,nem????Ti mit gondoltok erröl??????
2008. dec. 15. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem Szeged:)Ahogy gondolod, mondjuk pofátlanságnak tartom h megomndja mennyi a szülés, nekem volt magándokim aki ott volt de ő nem mondta meg h mennyit kér előre....nem vagy köteles nála szülni, nem is muszály vele tisztáznod mert még megteszi s flegma lesz veled.

De nekem jó volt h ott volt velem az a doki azsülésemnél akihez jártam 9 hónapig s bíztam benne...ott is számíthattam rá, meg szülinőmre is, de ezt mindenki maga dönti el...

2008. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szio Nem Szeged! :-) énis bunkoságnak tartom,hogy bejelenti elöre mennyit kér a szülésért,de nemsok mindent csinál,csak ül a székben,márha ott tud lenni mikor szülök,szoval,ül,és kimondja a pontos idöt mikor született meg a babo,a köldökzsinort vagy a szülésnö,vagy a párom vágja ugyis,nekem is jol esne ha tudom azt hogy ottvan a dokim akihez jártam,de azért adjak neki még ottis pénzt,mikor a szülésznö is ottvan velem,többet törödik is velem.........áhhh szoval foggalmam sincs mitkéne csin,jo még van idöm,még szük a fele hátravan,de nemtom

no meg ha azt nézem,azt a 60ezret a babora is tudnám költeni,most kezdünk lakáshitelbe,a szülésnönek meg 10-15e-nél nemszoktak többet adni,s mégis joval több dolgot tesz értem....

Köszyke!!!!

2008. dec. 15. 14:40
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia, minden orvos más, de az enyém pl. tök alapnak vette hogy nála szeretnék szülni is, mivel a magánrendelésére járok, szóval szerintem inkább tisztázd vele, nehogy félreértés legyen!Köteles nem vagy szülni senkinél, szülhetsz az ügyeletes orvosnál is. Én azért fogadom fel szüléshez is mert az enyém nagyon jó szakember, és megbízom benne!

Boldog Babavárást!

Üdv: 16 hetes kismami

2008. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

szia,nem szeged vagyok:)

Igen igazad van azt költhetnénk babára is...én két éve 40e et adtam dokinak(magánrendelésen meg alaklmanként 8 e et...szülinőnek 20 e....)szóval jó sokban volt....de nálunk igazából ha bemegyek meg se vizsgál másik doki, mert nem szivesen "avatkozik be" mikor nem hozzá jártál....én bementem s ügyeletes mondta h jön dokim kihez jártam??Mondtam h jön erre ő h jó akkor üljek le majd akkor ő vizsgál meg...(akkor ,ár 7 cm re voltam nyitva nagyon fájt::)De ezen totál kibuknék h megmondja mennyi a szülés...

2008. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2. ill Nem Szeged:-) : Énis fogadnék fel szüléshez,mert az enyém is nagyon jó szakember,sokan dícsérik is,de énis ezen akadtam ki,hogy kerek perec megmondja 60e!!!!s ha most megmondanám neki nemakarom szüléshez felfogadni,lehet már nemugy állna hozzám a magánrendelésén,mint most(mert eddig még a szakrendelésén voltam csak,lové nélkül)

Aranyosak vagytok,de egyszerüen foggalmam sincs mit kéne csinálnom,hogy lenne a jobb....nemtom csak én lovagolok ezen ennyit,más biztos nincs ennyire zerencsétlen balfék ez ügyben:-(

szerintem még a végéig lehet megkérdem tölletek ujra,hasonót irtok akkor is,tudom,de lehet már énis jobban képbe leszek akkor már,vagy nem....áhhhhh nemtom

Arik vagytok!!!Pusza

Boldog Babavárást!

Üdv: 21 hetes kismami

2008. dec. 15. 14:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, második vagyok, hát én is eltudnám költeni azt a pénzt mondjuk a babóra, meg sokallom én is (nálunk kb.50 körül lesz - na az enyém nem mondta meg pontosan) ha nincs tényleg semmi komplikáció (inkább ne legyen!!!) akkor tényleg úgy tűnik mintha a doki nem igazán dolgozna meg ezért a pénzért, de én főleg olyan vagyok hogy muszáj a lelkemet megnyugtatnom hogy egy orvos ott lesz velem, bármi baj van fog tudni segíteni, és akkor inkább kifizetem neki, minthogy kockáztassak. Bocsi jó hosszú lettem!Szió!
2008. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szia, fiyu nem szeged vagyok:)Akkor meg fogadd fel max szüléshez is, DE!!ne adj neki 60E et, miért mit csinál ha nem annyit adsz??Érdekel mit szól??Szted szóvá teszi majd??Adj neki amennyit gondolsz s kész:)
2008. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2: ezaz,hogy,én is eltudnám költeni azt a pénzt mondjuk a babóra,az a bibi,hogy nekem is lélekmegynyugvásra kellene a doki,aki ott lesz velem,ha bármi baj lenne,tudjon segíteni,és a pici baboért meg minden pénz odaadnék hogy semmi gond nelegyen......de NEEEM tom.....kész...ennyire még sose voltam bizonytalan!!!

Jo egészséget Nektek 16heteske!!!

Nem Szeged:-) :no ez már nekem is eszembe jutott,mert mit csinál velem ha nemadok neki annyit????semmit....ugysem gondolom hogy még ráadásul elöre odakell neki adni a lovét....esetleg adok 20at,s mondom majd a többit utánna....akkor meg még kap 15-20at,aszt törölheti szemét-száját....

max legközelebb nem nála szülöm a 2.-at!! :-)))

Köszyke Neked is!!Puszi!!!

2008. dec. 15. 15:10
 9/15 anonim ***** válasza:

előre minek adnál neki bármit is na neeee(nem szeged vagyok)

Majd varratszedésnél adzs neki pénzt ha elégedett vagy...én borítékban adtam s ajándékszatyorban egy pezsgő mellett...ha elérsz podáig kb 32 hetesen ennyit kérdezel tőle, h elvállalja e szülésedet, mást ne.....

2008. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy köteles nála szülni, főleg ennyi pénzért! Egyszerűen ha eljött az idő, nem hívod fel, csak bemész a kórházba az ügyeleteshez szülni... én így tenném!

Az első babámnál volt fogadott dokim, 30ezer volt. És előtte nem magánrendelésre jártam hozzá, hanem sima sztk-s alapon.

Második babám máshol fog majd születni. Ebben a kórházban lehet 3 doki közül választani, 100ezer a tarifa!!! De terhesgondozásra magánrendelésre járok, olyan dokihoz, aki már nem vezet le szülést.

Az ügyeletes dokinak is kötelessége ellátni téged a legjobb tudása szerint!!!

És különben is, az, akire számíthatsz, az a szülésznő! Mert a vajúdás alatt ő van melletted, nem a doki!

2008. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!