Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen nyíló méhszáj?

15 hetesen nyíló méhszáj?

Figyelt kérdés

11 hetesen vérzéssel kórházba voltam. Nem volt semmi gond. Kb azonnal elmúlt, kiengedtek. Utána 3 hétig pecsételtem progit kaptam rá. Sokára múlt el. A héten "kopott" meg. De nyílik a méhszáj. Az orvos annyit mondott sok pihenéssel a végéig is húzhatom akár. Szedjem a vitaminjaimat. Ha persze vérzés erős görcsölés lép fel akkor azonnal kórház.

Csak tapasztalatokat és jó tanácsokat kérek hasonló cipőben jártasoktól. Köszönöm


2022. jan. 15. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon korai lenne,mert koraszülés és vetélés a vége. sok pihenés,sok magnézium.vigyázz magatokra
2022. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Magnezium es szigoru agynyugalom. Ha elso baba, en ki se kelnek kb az agybol. Biztos ami biztos
2022. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Arabin pesszárium nem merült fel lehetőségként? 15 hetesen rettenetesen korai, hogy nyíljon a meészáj.
2022. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Elso baba? Mert nekem a masodikkal, elvileg 1 ujjnyira nyitva volt 12 hettol. Aztan kiderult h elneztek, mert a vegere minden vizsgalatnal zartat mondtak, es ra is volt irva a papiromra h c3000. A 12 hetesen meg az allt, h c 3100
2022. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17 hetesen 3110 volt az értékem.

Volt mellette egy 2 éves örökmozgo fiam, 0 segítséggel. Kb pont nem pihentem semmit.

39+2n szültem

2022. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetesen volt egy ujjnyira nyitva, kaptam tüdőérlelőt is. Pihennem kellett sokat + rettentő sok magnézium, 3x3 magnerot. 39+3-ra szültem, egy nap itthoni vajúdás után. Költözés közben voltunk, elég szarul jött ki. Emelni nem emeltem szinte semmit, a család jött ablakot takarítani, koszt vakarni. Ellenben talpon többet voltam, mint ami ajánlott volt, mert nem bírtam lelkileg ennyit feküdni miközben körülöttem mindenki dolgozott.. Sosem lehet tudni miért nyitott, lehet neked eleve ez az alapállapot, vagy elmérték. Ha csak a külső nyitott, a belső nem, akkor talán nincs baj. Vigyázz magadra, pihenj amennyit tudsz
2022. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En jovo heten(16.het)kapok arabin pesszariumot,elozmenyek miatt.

Kerdezd meg az orvosodat!

2022. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!